نتایج جستجو برای عبارت :

حضور شیطان در دنیای امروز

اخبار امروز حاکی از انست که تعداد حضور در ترکیب ثابت استقلال بین یازده بازیکن امروز
غفوری و حسینی برای نهمین هفته متوالی حضور در ترکیب اصلی را تجربه میکنند.
اخبار جدید استقلال و حواشی پیش از دیدار تراکتور- استقلال
با اینکه بیش از ۶ ساعت به آغاز این بازی مهم زمان باقی مانده است ولی هواداران تراکتور به سمت ورزشگاه حرکت کرده اند و هم اکنون نزدیک ۵۰۰ نفر در مقابل ورزشگاه حضور دارند.
یکی از نکات جالب توجه مقابل ورزشگاه یادگار امام تبریز حضور و هم
(به مناسبت روز زن)
سلام امروز با پنج شخصیت زن اویل هستیم
شمار۵:
جیل ولنتاین 
عضوتیم استارز
نابودگر نمیسیس
جیل ولنتاین
شماره۴:
اشلی گراهام
حضور نسبتا کنه در بازی اویل۴
دخی ریس جمهور
شماره۳:
انت برکین
حضور کوتاه ونسبتا بد در اویل ۲
شماره۲:
شری برکین
حضور بیکار وسیاه لشکراست ولی در اویل۶ باز خوب بود
شماره۱:
ایدا وانگ 
بهترین زن پر حضور ترین زن در این بازی ایدا وانگ فریبکار
‍ حضور جامعه دانشگاهی در راهپیمایی 22 بهمن ماهکارکنان، اساتید، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج و معلمان و دانش‌آموزان سمای این واحد دانشگاهی همگام با مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان کهنوج، امروز  ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۸ با حضور در جشن چهل و یکمین  سال انقلاب،  نمایشی از اتحاد و همدلی را به رخ جهانیان کش
ادامه مطلب

تا امروز هرگز نتوانسته‌ام جواب این سوال مادرم را بدهم !او روزهای آخر عمرش از من پرسید :" اگر دیگر چیزی به یاد نیاورم، می‌توانم بگویم که در این دنیا حضور دارم ؟ "سوالش همیشه با من ماند ... کاش امروز اینجا بود و به او می‌گفتم :" مهم نیست تو چیزی به خاطر داشته باشی؛ اگر کسی، حتی یک نفر، نام تو را به یاد داشته باشد و آن را با عشق تکرار کند، یعنی تو در این دنیا حضور داری ... "

پ ن: تصویر، سکانسی است از فیلم شکستن همزمان بیست استخوان
پ ن2: متن از سالی هپ
خب اقای رئیس از یک ماموریت فوری برگشت و در کمال صحت و سلامت تشریف دارند... 
به همسر گفتم امروز که رفتم جلسه یهو دیدم رئیس نشسته سر میزش میخواستم بپرم بغلش کنم...! :))))

گاهی وقتی حضور بعضی ادمها در زندگی مثل یک معجزه میمونه 
گاهی فکر میکنم حضور این ادم تو زندگی من پاداش کدام کار نیک منه!؟؟؟

خدایا شکرت :) 
کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز در شهر توکیو پایتخت ژاپن تشکیل جلسه داد. محل جلسه به این دلیل ژاپن بوده که فردا قاره آسیا بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان را در پیش خواهد داشت.
در جلسه امروز یکی از مصوبات مهمی که به ثبت رسید، خبر خوش برای قهرمان لیگ قهرمانان بود. بنا بر این تصمیم، هر تیمی که در لیگ قهرمانان به عنوان قهرمانی برسد، سهمیه قطعی حضور در مسابقات آسیایی فصل بعدی را خواهد داشت و حتی اگر در رقابت های داخلی لیگ کشور خود هم موفق
آخر کلاس جبر خطی بود
استاد واث..(۱) پشت میز رو صندلی گوشی بدست نشسته بود که حضور غیاب کنه. تا صفحه حضور غیاب لود بشه گفت: در ضمن اونایی که میان ترمشون پایین تر از 10 گرفتن حواسشون باشه نیفتن.
بعد با مکث کمی گفت: (با لحن حضور غیاب گونه استادای دانشگاه بخونید): خب آقای آقاجا...(۲)؟
بنده خدا رفیقم حواسش نبود یه دفعه جاخورد و گفت: ما استاد؟! ما بالاتر از 10 گرفتیم!
همه زدیم زیرخنده.
تازه بنده خدا فهمید قضیه حضور غیابه الان و‌ اون بحث نمره 10 میان ترم اینا تم
آخر صحب تهای حا جآقا بود که وارد مسجد شدم و یه گوشه نمازم رو بستم: «الله ا کبر. »«خب، امروز چهار تا راه برای اینکه توی نماز حواسمون جمع باشه، گفتیم:۱. ترجمۀ نماز و اذکار رو یاد بگیریم و به اون توجه کنیم؛۲. مکان مناسبی رو برای خوندن نمازمون انتخاب کنیم. طبیعیه ا گه کسی بخواد جایی مطالعه کنهکه س ر وصدا زیاده، حواسش پرت م یشه؛۳. وقت وضوگرفتن حواسمون جمع باشه؛۴. قبول کنیم که حضور قلب پیدا کردن تمرین م یخواد. »صبح تهای حا جآقا تموم شد، نماز من هم...! عج
ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان عزیز در امتحانات پایانی نیمسال اول 99-98، به اطلاع می رسانم روز چهارشنبه 11 دی حضور ندارم. هفته آینده روزهای شنبه، دوشنبه و سه شنبه حضور دارم. سایر روزهای حضور متعاقبا در وبلاگ اطلاع رسانی خواهد شد. هماهنگی از طریق ایمیل ضروریست. موفق باشید
مردم غیور اهواز با حضور پر شور خود در راهپیمایی اقتدار و امنیت؛ اختشاش گران و اشرار و آمریکایی ها را ناامید کردند
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، امروز مردم غیور اهواز با حضور پرشور خود در راهپیمایی اقتدار و امنیت اغتشاشگران و حامیان استکباری آنان را نا امید کردند.
در روزهای گذشته در برخی شهرها به بهانه برخی اعتراضات و گلایه‌های بر حق مردم گروهی از آشوب گران و اغتشاشگران که هدفشان بر هم زدن امنیت و آرامش کشور بود دست به تحرکاتی زدند که
حواسم این روزا خیلی پرته . امروز اشتباها یه ساعت زود اومدم سر کار . حالا فرصتو غنیمت شمردم و نشستم پای لپتاپ که بعد از مدت ها توی خلوت یک پست بنویسم :
یک دوستی ازم پرسید چرا ازدواج کنم ؟ اگه ازدواج کنم این توجهم به خدا ، این یاد خدا ، این حضور قلبم توی نماز و ... قاعدتا از بین می ره . یا کمرنگ میشه . گفتم اره قاعدتا همچین اتفاقی می افته . گفت پس چرا این اشتباه رو مرتکب بشم و ازدواج کنم ؟!
بهش گفتم تا وقتی یه فوتبالیست توی زمین تمرینه کار براش سخت نیست .
دوستان عزیز امروز قصد دارم نقد یک سریال بی نظیر براتون بازگو کنم سریالی که با فن گرل ها و ما کی پاپر ها بشدت همزاد پنداری میکند .
زندگی خصوصی او یک سریال عاشقانه _ کمدی ۱۶قسمتی ۲۰۱۹ است که اخیر از شبکه tvn پخش شده و یکی از پر مخاطب ترین سریال های کره جنوبی بوده است که در آن حضور بازیگران جوان و توانمندی از جمله پارک مین یانگ و کیم جائه ووک حضور دارن !
ادامه مطلب
دوستان عزیز امروز قصد دارم نقد یک سریال بی نظیر براتون بازگو کنم سریالی که با فن گرل ها و ما کی پاپر ها بشدت همزاد پنداری میکند .
زندگی خصوصی او یک سریال عاشقانه _ کمدی ۱۶قسمتی ۲۰۱۹ است که اخیر از شبکه tvn پخش شده و یکی از پر مخاطب ترین سریال های کره جنوبی بوده است که در آن حضور بازیگران جوان و توانمندی از جمله پارک مین یانگ و کیم جائه ووک حضور دارن !
ادامه مطلب
یاد بگیریم از محبت دیشب پدر نگوییمدر حضور کسی که پدرش در آغوش خاک آرمیده است
یاد بگیریم از آغوش گرم مادر نگوییم در حضور کسی که مادرش را فقط در خواب میتواند ببیند 
یاد بگیریم اگر به وصال عشقمان رسیدیم، میان انبوه جمعیت کمی دستانش را آهسته تر بفشاریم،شاید امروز صبح کسی در فراق عشقش چشم گشوده باشد 
یاد بگیریم اگر روزی از خنده فرزندمان به وجد آمدیم، شکرش را در تنهاییمان به جا آوریم نه وصف خنده اش را درجمع شاید کسی در حسرتش روزها را میگذرا
بسم الله الرحمن الرحیم
هر چند عمری می گذرد....
هنوز لیاقت حضور در سامرا را نداشته است...
جالب است تازگی ها هر زمانی که خواب عراق را می بیند
خواب می بیند در سامرا است 
و آمده به زیارت...
و در دل و در خواب با خود می گوید 
خدا را شکر! بالاخره سامرا نیز آمد و به زیارت رفت.....
نمی داند چگونه باز امام علی علیه السلام و امام حسین علیه السلام 
و امام موسی بن جعفر علیه السلام و امام جواد علیه السلام
اذن حضور می دهند تا او باز به عراق برود....
و آنجا زیر قبه 
اذن ح
تیمی از کارشناسان اسلحه‌شناسی صبح امروز در دادگاه کیفری یک استان تهران حضور یافتند و به بررسی‌های تخصصی صحنه شلیک گلوله پرداختند.
به گزارش رکنا، پرونده محمد علی نجفی که با شلیک گلوله میترا استاد را کشته است صبح امورز شاهد اتفاقی عجیب بود چرا که برخلاف روند پرونده های جنایی که در همان مراحل دادسرا و قبل از صدور کیفرخواست کارشناسان اسلحه به بررسی و اظهار نظر می پردازند این بار در مرحله دادگاه آن هم به خواست وکیل پرونده و پذیرش قضات دادگاه ا
امروز دلم تنگ استبرای روزهایی که نیامده‌اندو من هر روزبه خودم وعده دادمشانامروز دلم تنگ استتنگ تر از تُنگ ماهیکه هر چه می‌رودسر جای اول استامروز بیشتر از هر زماندلم تنگ است و زمانناجوانمرادنه تیغ می‌زندبر تُنگ تنهایی منامروز دلم تنگ است ...[یوسف رجبی]
امروز شنیدم که ترامپ بدونه اجازه وارد افغانستان شد
و در مقابل سربازانش سان دید...

این بار برخلاف سفر دوره قبلش به عراق یک فرق داشت...
اینکه رئیس جمهور افغانستان هم حضور داشت...البته با دستانِ بسته به ادب و تواضع...

چقدر غمناک و حقارت آمیز ...

یادم آمد ما هم از این خاطرات کم نداشتیم...
زمانی که حتی به این حضور سرزده افتخار می کردیم...

معروف ترینش حضور سران متفقین در تهران...و حقارت شاه...
چقدر غم انگیز بود... شاید حال خوده شاه هم از خودش بهم بخورد ا
رابطه زناشویی در حضور فرزند خواب

رابطه زناشویی بعد از بچه دار شدن خیلی مهم است، اما با گذشته خیلی فرق می‌کند. سوال بیشتر زوج‌های جوان بعد از بچه دار شدن این است که آیا می‌توانند در حضور نوزاد خواب رابطه زناشویی داشته باشند؟
گاهی والدین به دلایل گوناگون، مانند نداشتن اتاق خواب مجزا، محدودیت فضای منزل، داشتن بچه ی زیاد و شلوغ بودن منزل و گاه اهمال کاری و بی دقتی ، نمی توانند وضعیت و محیطی امن و ارام برا

رابطه زناشویی بعد از بچه دار شدن خیلی مهم است، اما با گذشته خیلی فرق می‌کند. سوال بیشتر زوج‌های جوان بعد از بچه دار شدن این است که آیا می‌توانند در حضور نوزاد خواب رابطه زناشویی داشته باشند؟
گاهی والدین به دلایل گوناگون، مانند نداشتن اتاق خواب مجزا، محدودیت فضای منزل، داشتن بچه ی زیاد و شلوغ بودن منزل و گاه اهمال کاری و بی دقتی ، نمی توانند وضعیت و محیطی امن و ارام برا
به نام او...
بعد چند روز با تنش های عصبی فراوان امروز صب رفتیم ایران مال!
قدم زدیم و کللی تو کتابخونه نشستیم و حرف زدیم از بد و خوب...
حس میکنم خیلی مبهم و پیچیدست همه چیز!
تو یه دوره ای از رندگی قرار گرفتم که قبلا هیچ وقت بهش فکر نکرده بودم انگار.
نهار رو سنسو بودیم با حضور پرافتخار امیر!
و یکسری حرف هایی اون وسط...
هدی و ریحانه اومدن خونم و یه چایی و شیرینی و یکم تنقلات و یه گپ چند ساعته و درگیری ذهنیم تو کل این مدت...
چقدر بده که کم کم درگیری های فکری
حکومت نظامی تصمیم حکومت برای کنتل حضور یا عدم حضور مردم در معابر عمومی و در کنار یکدیگر است تا از این طریق جلوی هم اندیشی و هم افزایی اعتراضات آنها گرفته شود. این روزها با حضور فن‌آوری هایی جدید، راه و روش ارتباط مردم نیز تغییر کرده است و گرد هم جمع شدن‌ها بیشتر از این که کف خیابان باشد در شبکه‌های اجتماعی است. امروز که به خاطر اعتراضات، اینترنت از پیش از ظهل در استان فارس )حداقل در شهر ما که اتفاقا محل اعتراض هم نیست) قطع شده، در می‌یابیم که
امام باقر علیه السلام: از امروز و فردا کردن بپرهیز؛ زیرا آن دریایى است که هلاک شوندگان در آن غرق می شوندإیّاکَ وَالتَّسویفَ، فَإِنَّهُ بَحرٌ یَغرَقُ فیهِ الهَلکى تحف العقول، صفحه 285
امروز و فردا کردن و کار امروز رو به فردا انداختن...یعنی همینکه می خواهی دیگه نمازهات رو اول وقت و با حضور قلب بخونی یا نمازهات رو با توجه وبا همه وجود بخونی یا می خواهی نمازهات رو به جماعت و در مسجد بخونی ولی می ذاری برای بعدا... یعنی همینکه می خواهی هر روز قرآن ب
سلام
فردا صبح فایل ویدیویی به همراه pdf فایل‌ها ارسال خواهد شد.
لطفا برای اعلام حضور خود برای هر جلسه وارد گروه زیر در تلگرام شوید:
@meybodmath
توجه: عدم عضویت در گروه و عدم اعلام حضور به منزله غیبت تلقی خواهد شد.
لطفا به دوستان اطلاع بدین.
اطلاعیه روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج نطنز به منظور حضور یکپارچه  وانتخاب  آگاهانه ی مردم و عدم حمایت از هیچ فرد یا لیست خاص  در انتخابات مجلس شورای اسلامی  :بسم الله الرحمن الرحیمبه نظر بنده، با ملاحظه‌ی همه‌ی جوانب، امروز حضور در انتخابات و شرکت در رأی دادن یک حکم شرعی و یک وظیفه‌ی شرعی است؛ در عین حال یک جشن ملّی هم هست، در عین حال یک حقّ مدنی هم هست.مقام معظم رهبری( مدظله العالی)29/11/1398بی‌تردید در این مقطع حساس که ایران اسلامی به عنوان
سال تحصیلی امسال با حضور یک میلیون و 300 هزار دانش‌آموز کلاس اولی‌ و حدود 500 هزار نوآموز پیش دبستانی آغاز شد.
زنگ آغاز تحصیل امسال با حضور سرپرست آموزش و پرورش در دبستان دخترانه اسلامشهر نواخته شد و برای اولین بار هم با تغییر نظام آموزشی کلاس هفتمی ها هم به مدرسه رفتند.فانی امروز قول دارد که امید و شادی را در میان دانش اموزان گسترش دهد تا روحیه درس خواندن بالا برود.
دوستانم خویم شما  می توانید نظرات خود را در مورد آغاز سال تحصیلی به صورت کامنت
تو حال و هوای اینروزای خودم بودم یهو چشمم خورد به  تاریخ گوشه  صفحه راست موبایل ، امروز یازدهمِ ...
امروز تولدشه ،تولد فرشته آسمونی من ،امروز میدونم  قلب مادرانه اش  دلتنگ اون چشمهای آبی میشه.  نمیدونم چکاری کنم که  دلتنگی امروز  اذیتش نکنه؟! 
+یادداشت شماره ۴۵
  هافبک تیم فوتبال پرسپولیس امروز دوشنبه با حضور در باشگاه با مدیر عامل دیدار و گفتگو کرد.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محسن ربیع‌خواه امروز دوشنبه با هماهنگی مدیر تیم، در باشگاه حضور پیدا کرد.

وی در جریان این حضور با ایرج عرب دیدار داشت و درباره شرایط قراردادی خود با وی گفتگو کرد.

گفتنی است؛ محسن ربیع‌خواه تحت قرارداد با باشگاه است و برای فصل آینده نیز د
امروز هر چقدر بخندی و هر چقدر عاشق باشیاز محبت دنیا کم نمیشه پس بخند و عاشق باش…امروز هر چقدر دلها را شاد کنی، کسی به تو خرده نمی‌گیره پس شادی بخش باش…امروز هر چقدر نفس بکشی، جهان با مشکل کمبود اکسیژن رو به رو نمیشه.پس از اعماق وجودت نفس بکش…امروز هر چقدر آرزو کنی، چشمه‌ی آرزوهات خشک نمیشه پس آرزو کن…امروز هر چقدر خدا را صدا کنی خدا خسته نمیشهپس صدایش کن…او منتظر توستمنتظر آرزوهایت،خنده‌هایت،گریه‌هایتستاره شمردن‌هایت…و…عاشق بودن
نشست علنی صبح امروز سه‌شنبه(19 فروردین ماه 99) مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست مسعود پزشکیان آغاز شد
این جلسه در حالی آغاز شد که بیش از دو سوم از نمایندگان در جلسه حضور داشتند. این نخستین جلسه مجلس پس از شیوع بیماری کرونا است که با حضور نمایندگان تشکیل شده است/ فارس
سه شنبه ، ۱۹ فروردین ۹۹@IrNews_24
[عکس 520×290]
مشاهده مطلب در کانال
به نام اواز اون شب هایی که کلی با مامان حرف زدم ؛ بود.
امروز صبح رسیدم خونه و نهار رو پیش مامان جون بودم با حضور مهمون های ناخوانده ی ناخوشایند!
بعدازظهر دنبال کار های تولد و شب تولدم بود با چند روز تاخیر و البته تولد مهسا.
پارسال،فردای امروز رسیده بودم تهران ک دیدم مامان اینا اونجان و جشن گرفته بودیم و بررسی مسائل علمی میکردم بعدش تنهایی در شب!
امشب ک اومدیم خونه،بابا و محمد خوابیدن و من و مامان تو اتاق نشستیم و حرف زدیم.از خودم،مشکلاتم،دغدغه
رهبر انقلاب در خطبه‌های #نمازجمعه27دی:یک مطلب راجع به انتخابات: برادران و خواهران عزیز، حضور ملت ایران مهمترین عامل اقتدار است، و این حضور در جاهای متعددی است، یکی از مهمترینش انتخابات است. در انتخابات حضور ملت ایران، کشور را بیمه می کند و دشمن را مایوس میکند.سعی و تلاششان بر این است که نگذارند با انواع و اقسام حیل، که مردم با شوق در انتخابات شرکت کنند.
من عرض می کنم مردم با شوق و ذوق باید در انتخابات شرکت کنند. حالا مسائل گوناگونی درباره انت
به نام خدای مهدی عج

آیا آتش زدن سفارت عربستان طبیعی است؟واقعیت ماجرا این است عربستان به دستور امریکا در تلاش است مانع حضور حجاج ایرانی در عربستان شود ؛ حال با تعرض به جوانان ایران ؛ گاه با حوادث مشکوک مانند سقوط جرثقل در کنار کعبه و گاه مانند حادثه مناو امروز هم به عمد شیخ نمر را اعدام کردند و در ایران هم با انفعال دولت و تهییج مردم  و با تخریب سفارت عربستان به نظر میرسد کار حضور حجاج ایرانی در مراسم حج آینده به طور کلی یک سره شده و لغو خواهد
در دیاری آشنا
صدای پای زنی را دمادم می شنوم
که صبحدمان
با نوای عاشقانه اش
کوچه هایش را عطرآگین می کند
و شباهنگام
با کلام روح انگیزش پلک های شهر را فرو می بندد...

زنی را می بینم
که نهال عشق رویانده ست بر سیمای شهر...
 زنی که امروز
هشت ماهه شد حضور آبادگرش در این شهر...
زنی ازجنس تلاش
ازجنس محبت
ازجنس عشق...

حضورت در شهر دلم ابدی عزیزم
باسمه تعالی
اماکن مقدس
غزل ۱
امروز جهان شاهد تخریب قبور است
امید بشر اذن خدا، بهر ظهور است
چشمان همه گریان ز تخریب بقیع اند
امروز دل شیعه پر از خون و صبور است
آرامگه چار امام است و بود مدفن اصحاب
آن باعث احیای ولایت و حضور است
ویران شده آثار قبور حسن و باقر و سجاد
هم صادق و هم آمنه اصحاب غرور است
خدیجه بود دفن، در این خاک مقدس
در بین زنان شاخص و در کسب جسور است
یوم الهدم است روز خرابی عمارت
آن قوم ستم فاقد ادراک و شعور است
این روز دل شیعه پر از د
دنبال فلش گمشده‌ام بودم. کلی دعا کردم که دست کسی نیفتاده باشد چون عکس‌های خانوادگیمان توی فلش بود. امروز فلش را پیدا کردم. تمام مدت توی کیف پولم بوده. 
احساس میکنم اتفاقات زندگی ما هم در درون ما هستند. آن‌ها تمام مدت حضور دارند. اما ما آنها را به ترتیبی می‌یابیم، که قبل از یافتنش برایمان آینده و بعد از آن برایمان گذشته است. 
خب خیلی وقت بود که میرفتم دانشکده برا طرح غربالگری اما امروز خیلی فرق داشت .
فقط خدا میدونه که حضور این بشر چقدر مایه مباهاته همگانه.
انقدر امروز خندیدم که موقع تماس نفسم بند اومد و آقای غربال شونده پشت خط گفت خانم خوبید؟؟ و من میخواستم همونجا بگم اقای محترم من از خوبم بهترم.

خیلی تکراریه که بگم "یه عده همینکه فقط کنارت باشن کافیه" اما همینطوره.

مدتی بود که به این نتیجه رسیده بودم که : کسی که اگه نباشی فراموشت میکنه و یا تمایلی نداره باهات ب
کنترل ورود و خروج افراد یا همان حضور و غیاب از دیرباز تا امروز کلید برقراری نظم برای یک مجموعه بوده است. همواره تمامی مدیران در مدارس، ادارات و کارخانجات برای برقرای نظم در بین دانش آموزان، کارگران و یا کارمندان خود ساعات مشخصی را برای حضور و غیاب در نظر می گیرند. در گذشته این حضور و غیاب به صورت دستی در لیست برگه ها انجام می شد که با گذشت زمان دستگاه حضور و غیاب جایگزین آن شد. از آنجایی که روش های حضور و غیاب در مدارس، ادارات/ف کارخانجات و …
  دستیاران سرمربی جدید تیم پرسپولیس صبح امروز وارد تهران شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، دو دستیار گابریل کالدرون سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز وارد تهران شدند. 

این دو مربی عصر روز گذشته اسپانیا را به مقصد کشورمان ترک کردند و صبح امروز به تهران رسیدند. 

قرار است قرارداد این دو مربی هم با پرسپولیس به امضا برسد تا آنها در تمرینات این تیم حضور پیدا کنند. یک مربی بدنساز و یک دستیا
  تمرین ریکاوری تیم فوتبال استقلال صبح امروز در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.
بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال بعد از برتری مقبل فجر سپاسی از ساعت 11 امروز در زمین مجموعه ورزشی انقلاب تمرینات خود را پیگیری کرد.
* علی کریمی بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی در تمرین آبی پوشان حضور پیدا کرد اما سیاوش یزدانی به دلیل مصدومیتی که در تیم ملی با آن مواجه شده در محل تمرین آبی پوشان حضور نداشت.یزدان
همایش بزرگ ۹ دی ماه با حضور سخنران کشوری امروز در مصلی امام خمینی (ره) اردبیل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی انجمن اسلامی همسران و فرزندان شاهد استان اردبیل همایش بزرگ ۹ دی ماه با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده معظم شهدا و ایثارگران امروز در مصلی امام خمینی (ره) اردبیل با سخنرانی حسین مظفر عضو تشخیص مصلحت نظام و دبیرکل خانه مطبوعات برگزار شد و در این همایش مردم ولایتمدار اردبیل بار دیگر از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع کردند و با
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: کشور‌های مستکبر تصور می‌کنند با اقداماتی مانند تحریم می‌توانند ملت ایران را تسلیم کنند، اما امروز مردم بار دیگر نشان دادند در هر شرایطی پای نظام هستند.
به گزارش شریعت نیوز ، مولوی عبدالصمد کریم‌زایی امام جمعه اهل سنت ایرانشهر  در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن  اظهار داشت: ۲۲ بهمن امسال مصادف شده با چهلم شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همین امر موجب شده مردم با حال و هوای دیگری در راهپیمایی حضور یابند.
امام جمعه
با سلام و عرض ادب خدمت دانشجویان محترم
احتراماً با عنایت به شرایط کنونی کشور ناشی از شیوع بیماری کرونا و همچنین تصمیم معاونت آموزشی دانشگاه مبنی بر احتمال عدم برگزاری امتحانات پایان ترم و محاسبه نمره نهایی درس بر حسب فعالیت های کلاسی، حضور و غیاب، تحقیق، پروژه و.... به اطلاع می رساند حضور تمامی دانشجویان و مشارکت آنها در حین تدریس مجازی الزامی بوده و عدم حضور دانشجو (بیش از 2 جلسه غیبت) به منزله عدم حضور در جلسه امتحان و حذف درس تلقی می گردد
با توجه به اقدامات خصمانه آمریکا بر ضد مردم ایران، اهداف زیر متصور است:
۱- جلوگیری از حضور مردم و دلسرد کردن عمومی
۲- زمینه سازی برای نفوذ افراد غرب گرا به مجلس که خود آمریکا به صورت غیرمستقیم ،هزینه ریخت وپاش آنها را پرداخت می کند.این افراد قطعا مورد قبول آحاد ملت ستمدیده نخواهند بود لذا با حضور پر رنگ ملت،احتمال رای آنها کاهش می یابد.
۳-استفاده تبلیغاتی از حضور  کم برای تحت تاثیر قرار دادن اصل نظام ایران
شماره 6:
انت برکین 
زن ولیام برکین
شماره5:
شری برکین
بچه کنه ی این زوج
شماره 4: 
اشلی گراهام
کنه تراز شری ودخی ریس جمهور
شماره3:
حضور عالی در اویل 2 و رولیشنز1 و2
شماره 2:
جیل ولنتاین بهترین زن سری اویل با حضور در سه نسخه 5 و3 و1
بعد ایدا وانگ چر حضور ترین وبهترین زن دنیای اویله
شماره 1:
ایدا وانگ 
جاسوس وسکر
ویروس جمع کن
فریب کار
عالی 
اسکار بهترین زن سری اویل به ایشون میرسه

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر،در شهر آب پخش حضور یافت و با مردم دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش سفیر جنوب؛شامگاه پنج شنبه آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با حضور در شهر آب پخش،دفتر امام جمعه بخش و حسینیه اباعبدالله الحسین(ع) این شهر را افتتاح کرد و سپس در محل حسینیه و در حضور مردم به سخنرانی پرداخت.
ادامه مطلب

به گفته وی نیروهای امداد و اورژانس در محل حضور دارند و در حال خارج کردن کشته شدگان این حادثه از داخل اتوبوس هستند.

به گزارش اسپوتنیک، سخنگوی اورژانس منطقه یاروسلاول، امروز شنبه، اعلام کرد، که در اثر برخورد یکدستگاه اتوبوس با یک کامیون در این منطقه 9 نفر کشته و 21 تن نیز مصدوم شدند.
به گفته وی نیروهای امداد و اورژانس در محل حضور دارند و در حال خارج کردن کشته شدگان این حادثه از داخل اتوبوس هستند.
معاون وزیر آموزش و پرورش:
حضور دانش آموزان در هیچ کدام از کلاس‌های درس از جمله کارگاه‌های عملی هنرستانی‌ها در این یک ماه الزامی نیست.
ساعت حضور معلمان در مدرسه مانند قبل است و هر معلمی در ساعت برنامه درسی خودش در مدرسه حضور می‌یابد./ایسنا
چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۹۹@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
  بازیکنان تیم شهرخودرو صبح امروز در مرکز پزشکی ایفمارک حاضر شده و تست‌های لازم را پشت سر گذاشتند.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس،اردوی تیم شهرخودرو از روز گذشته در تهران برگزار شد و قرار است شاگردان یحیی گل‌محمدی فردا اولین بازی تدارکاتی خود را مقابل سایپا در زمین اختصاصی این باشگاه برگزار کنند.

بر همین اساس، بازیکنان شهرخودرو صبح امروز در مرکز پزشکی ایفمارک  حاضر شدند تا تست‌های پزشکی را پشت سر
این همه بحران پس کو مدیرت بحران ،؟؟؟؟ تنها کاری که من تا همین العان از مدیرت بحران دیدم یک پیامک ۱.۵ می اونم فقط احتیاط واقا شرمنده تمام مردم عزیز شیرازم که کاری جز این از دستم بر نمی اید شرمنده
تفاوت بین نگاه 
و 
ولی این مطالب بالایی مطالب اولیه و قضاوت سریع و نا عادلانه من بود وقتی رفتم و خود صحنه حادثه را به چشم دیدم بسیار متعجب گشتم چرا که با صحنه ای مواج شدم که از دیروز هشدار فراوان داده و امروز مائموری را ندیدم که در محل حادثه حضور نداشته
امروز روز عطفی در اعطای حق برابر زنان با مردان در ایران خواهد بود. روزی که سه هزار و پانصد نفر یا بیشتر از  زنان کشور ما توانستند بعد از چهل سال چالش با فرهنگ دینی سنتی و حاکمیت هوادار آن آزادانه  برای دیدن بازی ایران و کامبوج در استادیوم آزادی حضور پیدا کنند.
ادامه مطلب
سخنگوی شورای شهر گلپایگان گفت: با حضور پنج نفر از اعضای شورای شهر پیمان شکرزاده به عنوان شهردار گلپایگان انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا
از اصفهان، مسعود اسکندری عصر امروز ۱۲ خرداد در گفت‌وگو با فارس با اشاره
به انتخاب شهردار گلپایگان اظهار کرد: امروز یکشنبه در صد و شصد و ششمین
جلسه شورای اسلامی شهر با حضور پنج نفر از هفت نفر اعضای شورای پ

فیلم سینمایی «انفرادی» به کارگردانی مسعود اطیابی فرم حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را پر کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فیلم، «انفرادی» به کارگردانی سید مسعود اطیابی و تهیه کنندگی سید ابراهیم عامریان، با پر کردن فرم سی و هشتمین جشنواره ملی فجر، متقاضی حضور در این رویداد شد.
ادامه مطلب
برای ثبت دادخواست طلاق توافقی ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرد ؟

مراحل درخواست طلاق توافقی با وکیل از ثبت در دفتر الکترونیک قضایی تا صدور رای طلاق توافقی بدون حضور زوجین انجام می شود مگر این که یکی از زن یا شوهر تمایل به حضور در دادگاه داشته باشند و یا به هر دلیل قاضی دادگاه حضور زوجین یا یکی از آن ها را الزامی کند.

منبع: سایت وکالت دادراه
برای لیگ نوزدهم چند بازیکن خارجی به یک دهه حضور در فوتبال ایران نزدیک می‌شوند.
به گزارش وبسایت نود، لیگ نوزدهم هنوز مشخص نشده چه زمانی آغاز می‌شود با این وجود تیم‌ها تمرینات برای حضور در لیگ را آغاز کرده‌اند و در حال جذب بازیکنان مورد نیاز خود هستند. در این فصل چند بازیکن خارجی هستند که چندمین فصل حضور خود در لیگ را تجربه می‌کنند. در این گزارش بررسی کرده‌ایم با سابقه‌ترین بازیکنان خارجی‌ای که در فوتبال ایران در لیگ نوزدهم حضور دارند، چ
دانستنی؟
آیامیدانید؟ احتمال دارد درسال 6000میلادی علم به حدی پیشرفت كند كه خودرو ها دیگر استفاده نشوند و انسان توسط موج برروی زمین باسرعت بالا حركت كند!!!!!!!!!!
آیامیدانید؟ ترانزیستور قطعه ای الكترونیكی است كه توسط این قطعه انقلابی درجهان ایجادشد وباعث بوجود آمدن عصر اطلاعات وارتباطات شد.تمام وسایل الكترونیكی ارتباطی برای ایجاد ودریافت امواج ازاین قطعه استفاده میكنند.
آیامیدانید؟اگر از زمین فراتر وبسیار زیاد دور شویم  آسمان ها را به صورت
 تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برگزار شد که دو بازیکن این تیم غایب بودند.
بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تمرین امروز  پرسپولیس از ساعت 12 امروز در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد که گزارش این تمرین را می‌خوانید: 
*  بشار رسن به دلیل همراهی تیم ملی عراق و امیر روستایی به دلیل حضور در اندونزی به همراه تیم امید کشورمان از غایبان تمرین امروز بودند. 
* پزشک پرسپولیس که برای شرکت در یک ا
این همایش برای تجلیل از دانش آموختگان مجموعه سخنوران برگزار شد که شرکت طراوان به عنوان اسپانسر ویژه حضور یافت . در این همایش شخصیت های محبوب دولتی از جمله نماینده محبوب آمل درمجلس شورای اسلامی ، جناب آقای دکتر عزت اله یوسفیان حضور داشتند.
برای مشاهده تصاویر به گالری سایت مراجعه بفرمایید.

امروز پیشرفت خواهد کرد زیرا امروز روز رسیدن به کمال است برای چنین روزی خدا را شکر می‌کنم امروز روز معجزه های پشت سر هم برای خود خواهند آمد و عجایب لحظه‌ای باز نمی ایستد 
این جملات را در اول صبح بگویید تا زندگی را فرا بخوانید
حضور نوزاد نماینده انگلیسی در مراسم تحلیف
۲ نماینده انگلیسی از احزاب کارگر و محافظه‌کار به همراه نوزادان خود در مراسم سوگند پارلمان جدید حضور یافتند.دیلی‌میل با انتشار تصاویری از این واقعه نوشت: استیلا کریسی نماینده حزب کارگر در حالی سوگند را به جا آورد که فرزند شیرخوارش را در آغوش خود داشت.کیمی باندوک نماینده حزب راستگرای انگلیس نیز به همین شکل و در حالی که فرزندش را به سینه‌اش بسته بود در مراسم تحلیف حاضر شد.کریسی که مادر سه فرزند است
هیچ کس از روزهای در پیش رویش چیز زیادی نمی داند.آن چیزهایی هم که می داند و به خیال خودش از آن ها آگاه است مربوط می شود به سرانجام احتمالی رویاها و آرزوها و اهداف خودش.مربوط می شود به تصویری که از آینده اش در نظر دارد.
روزی که با او در یک جای مشترک درس می خواندم،فکرش را نمی کردم که پس از آن سال و پس از کنکور دیگر هرگز ارتباط دنباله داری میانمان شکل بگیرد و دوباره ببینمش.همانطور که پس از آن سال دیگر هیچکس را ندیدم و جز خاطره ای پررنگ از دوستی با چند
مهندس رسول عسگریان کاندیدای مجلس: روش فعلی اجماع مورد قبول بنده نیستبسمه تعالینمی دانم کدامین جملات را برای توصیف محبتهایتان بنویسم انسانهایی از جنس بلور ، آسمانی و مهربان، چقدر زیبا واژه ها را آسمانی می کنید.ممنون بابت همه ابراز  محبتهایتان در این چند روز اخیر که روزهای سختی برای ما بود که با لطف شما مردم خونگرم و دعاهای شما ختم بخیر شد و امروز به سلامتی وارد منطقه شدیمو در باب انتخابات با توجه به تماس بسیار زیاد شما دوستان در باب اجماع ب
مدیران محترم کانونهای مساجد شهر و روستا ی شهرستان خلیل آباد
حضور شما را در جلسه توجیهی اوقات فراغت 98 ( با حضور کارشناسان استانی )
در مورخه 98/3/26 روز یکشنبه هفته آینده ساعت 9 تا 11 صبح ارج می نهیم.
مکان : سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان خلیل آباد
حضور شما در جلسه الزامی بوده و در پرداخت کمک هزینه اوقات فراغت سالجاری موثر خواهد بود .
منتظر ارائه طرح ها و ایده های فرهنگی شما نیز هستیم.
روابط عمومی کانون معین مساجد شهرستان خلیل آ
با یاری جستن از خداوند منان ویاری شما عزیزان توانستیم امروز بوتیک احراجات را در گوگل مپ جای گذاری نماییم.
از این پس شما عزیزان جهت راحت رسیدن به فروشگاه کافیست فقط نام
"بوتیک احراجات"را در گوگل مپ سرچ نموده و  با هر برنامه ای از "ویز"گرفته تا خود گوگل مپ آدرس به راحتی در اختیار شماست. 
منتظر حضور سبزتان هستیم.
مجید فرغزاری مدیریت بوتیک احراجات
  دومین جلسه انجمن علمی با حضور ریاست محترم  دانشگاه پیام نور مرکز فردوس سرکار خانم دکتر اعراب شیبانی و جناب اقای هوشنگ نژاد کارشناس امتحانات و فناوری اطلاعات دانشگاه در تاریخ ۹۸/۲/۲۱ ساعت ۱۰ صبح در محل دفتر ریاست دانشگاه  برگزار شد .
مصوبات و مباحث مطرح شده:
‍‍

♳مباحثی در رابطه با بر گزاری کارگاه ها 
♴گزاش فعالیت های انجام شده تا به امروز
 ♵برگزاری جلسه با حضور سر کار خانم شیبانی و جناب آقای وحید
♶تصمیماتی در خصوص برگزاری کارگاه ها تو
ظهر امروز در دیدار فرماندهان کل ارتش: امدادرسانی ارتش و نیروهای مسلح به مردم در حوادث طبیعی یک حضور مؤثر و حیاتی است. در سیل اخیر، نیروهای مسلح با همه وجود و امکانات در اختیارشان به کمک مردم شتافتند/ اینکه یک سرهنگ ارتش خم شود تا فردی سالخورده با قدم گذاشتن بر دوش او سوار وسیله نقلیه شود، جلوه هایی از صداقت ارتش در بیان شعار «ارتش فدای ملت» است.
بازی امروز پرسپولیس ساعت چنده از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
بازی پرسپولیس امروز ساعت چنده
دار پرونده برچسب ورزش پرسپولیس امروز زمان چنده صفحه 2 مدت ورزش پرسپولیس و پارس جنوبی جم سر مهم‌ترین ورزش امروز پرسپولیس سر باشگاه آزادی با . فوتبال بزرگ هفته بیست و دوم پیکان 0 2 پرسپولیس پرسپولیس الاهلی عربستان سه شنبه 20 فروردین ساعت 20 00 آدینه 23 فروردین ساعت.
ادامه مطلب
امروز از جلو سفارت کشور دوست و همسایه رد شدم...
جلو درش پره اتباع خارجه(چیزی حدود 200_300 نفر) . اون طرف خیابون هم کلی پیک موتوری و کارچاغ کن حضور گرم داشتن...به مراتب بیشتر از دوستان کشور همسایه. منتظر بودن تاا یکی برای رفع نیاز به سمت شووون بیاد و اینا حمله...
یه صحنه از گیم آف ترونز برام تداعی شد،اونجا که جان اسنو و چهار پنج نفر وسط یه برکه یخ زده منتظر بودن و وایت واکرهااا اونطرف...
پیش از این هم اعلام شده بود که ناپولی برای حضور هر چه قوی‌تر در فصل آینده به دنبال اضافه کردن یک مهاجم به ترکیب خود است. مهاجم سابق ناپولی فابیو کوالیارلا امسال آقای گل لیگ ایتالیا شد تا هواداران ناپولی حسرت از دست دادن او را بخورند. اما دی‌لورنتیس، احتمال بازگشت کوالیارلای 36ساله به ناپولی را رد کرد ولی گفت امروز دوشنبه خبر خیلی خوبی برای باشگاه در پیش خواهد بود و اعلام خواهد شد.
فوتبال ایتالیا در فصل گذشته روزهای خاطره
انگیز، جذاب و البته تلخی را به خود دید. از حضور رونالدو در فوتبال
ایتالیا گرفته تا درخشش غیرمنتظره آتالانتا، خداحافظی ده روسی و رفتارهای
نژادپرستانه هواداران. در این گزارش نگاهی به فصل 2018-2019 سری آ خواهیم
داشت؛

ادامه مطلب
با حضور گشت تعزیرات صورت گرفتنقره‌ داغ کردن متخلفین در یک مرکز خرید معروف شمال تهرانگشت مشترک تعزیرات حکومتی امروز با حضور در یکی از مراکز خرید معروف مواد غذایی فاسد را معدوم و متخلفان را نقره داغ کرد.
نقره‌داغ کردن متخلفین در یک مرکز خرید معروف شمال تهرانبه گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، سازمان تعزیرات حکومتی از روز چهارشنبه و با توجه به دستور رئیس جمهوری مبنی بر برخورد با متخلفان در حوزه گرانفروشی، کم فروشی و برهم زنندگان نظم و آر
..::هوالرفیق::..
به ما، استیودنت‌ها، گفتند یک هفته کنگره [سوپر تخصصی] داریم و همه‌ی شما باید حضور داشته باشید؛ چرا که حضور غیاب دارد! کنگره‌ی خیلی مفیدی بود. برای استیودنت‌ها کمتر پیش می‌آید که بتوانند یک سریال را شروع و تمام کنند...
ادامه مطلب
شکر خدایم را که قانون جهان هستی را در یافته ام و همیشه لحظه هایم با شادی  و عطر حضور خدا پر شده است.
امروز عشق را انتخاب می کنم.
عشقی که هر لحظه شادی و نشاط به من می بخشد.
من خود را تایید میکنم و وجدانم آسوده است.
امروز را ثانیه به ثانیه با لذتی معنوی سپری میکنم؛ در هر کاری و در هر حالی... حتی نفس کشیدن را ...خدایا شکرت
امروز به زور پاشدم و به زورتر رفتم سراغ کار! اما قراره از فردا ۸ صبح پاشم انشاا... . بدون مقاومت و اینا ، یه چند روز زور بزنم زود پاشم دیگه اوکی میشه. اون سه تا کلمه رو! زود روز زود. دیگه اینکهههه امروز کیک پختم خوشمزه بود نسبتا فقط چند تا مشکل داشت. دلم دفعه دیگه کیک داغ میخواد فقط .خب همینا فعلا.
امروز به دعوت الهه رفتم به حلقه‌ی داستان شهرستان ادب. داستان الهه و دو نفر دیگر را گوش دادم. یاد کانون پرورش فکری افتادم که چقدر با خانم بابایی شعر و داستان می‌خواندیم و کیف می‌کردیم. خب کمی از آن فضا فاصله گرفته بودم. اینجا مجید قیصری حضور دارد و درباره‌ی داستانها نظر می‌دهد. جلسه‌ی خوبی است. رایگان است و در مرکز شهر قرار دارد. دوست دارم باز هم بروم. از همه‌ی سنین به جلسه می‌آیند. یکی از کسانی که داستان خواند نوجوانی بود که داستانش بسیار م
راشید مادرنه، رئیس پارلمان بروکسل به ماهی نور اوزدمیر عضو سابق پارلمان بروکسل نشان پادشاه لئوپولد بلژیک را اعطا کرد.
اوزدمیر پس از دریافت این نشان در گفت‌وگو با خبرگزاری آناتولی گفت: امروز یک روز زیبا برای من است. امروز به نوعی تجلیل از 10 سال کار من در پارلمان بروکسل است.
وی افزود: به من نشان پادشاه لئوپولد اعطا شد. من مفتخر هستم و از طرف همه کسانی که از من حمایت کرده اند این نشان را دریافت می کنم.
این نشان به اوزدمیر از طرف فیلیپ پادشاه بلژیک
خب ما قرار بود پنجشنبه بریم مشهد!^_^
سایت دانشگاهو که امروز نگاه کردم اطلاعیه شماره ۲ زده که ساعت ۶ به بعد امروز ثبت نام غیر حضوری و یکشنبه ۳۱ شهریور هم تحویل مدارک حضوری باید انجام بشه!من موندم چیکار کنم!؟
باتوجه به اینکه تعهد ها رو باید پرینت گرفت و امضا کرد و دیگه مثل قدیم نیست که حتما تو دانشگاه امضا بشه بازم به حضور من تو دانشگاه یکشنبه نیازی هست؟
خیلی داره تبعیض میشه ها
نمونش حضور نداشتن استقلال پرسپولیس در فیفا 19 و حضور تیمای رده آخری مثل بارسا و رئال
و یا نبودن ایران در گروه 8 ببر اقتصادی دنیا 
و یا فروخته نشدن پراید و تیبا و پژو 405 مونتاژ ایران در بازار آمریکا
چیکار کنیم با این تبعیضا؟
به کجا داریم میریم ما؟
شرکت طراحی سایت اذران وب بار دیگر از شما دوستان دعوت مینماید تا در 19دهمین نمایشگاه الکامپ حضور داشته باشید
حضور شما دوستان باعث افتخار اذران ب خواهد بود.
با حضور در نمایشگاه الکامپ از طرح های تخفیف اذران وب نیز بهره مند شوید.
یاحبیب

سلام:)

اولا اگر بین بچه ها کسی منتظر عکس امروز قرنطینگاری من بود، معذرت میخوام. سرم شلوغ بود و نتونستم عکس بگیرم.

دوم:
فردا تولد همسرمه. اولین تولدش که عقد کردیم :) امروز جشن گرفتیم. به دلیل قرنطینه بودن، کیک رو هم خودم پختم.
اینجا جا نداره شاعر بگه
"ایام قرنطینه به این پی بردمتو هر هنری نیاز باشد داری..."
؟ 
جا داره دیگه. مرسی شاعر

بعد از مراحل پخت نون و پخت بیسکوییت، به پخت کیک تولد رسیدیم
اما چقد خامه کیک و درست کردن سخته آقا. کلی زم
 به خودت بگو:
فقط برای امروز، افکارم را بر روی بهبودیم متمرکز خواهم کرد ،زندگی می‌کنم و بدون مصرف هیچ گونه ماده مخدّری روز خوبی خواهم داشت.
فقط برای امروز، به کسی در معتادان گمنام اعتماد خواهم کرد، کسی که مرا باور کند و می‌خواهد در بهبودیم به من کمک کند.
فقط برای امروز، برنامه‌‌‌‌ای خواهم داشت و سعی خواهم کرد آنرا به بهترین شکل ممکن انجام دهم.
فقط برای امروز، به کمک NA سعی خواهم کرد از زاویه بهتری به زندگیم نگاه کنم.
فقط برای امروز, ترسی نخو
فکر کنم امروز دستگاه قلبم اندازه کل این 9 سالی که دارمشون( 7 سال اولی و دو سال دومی) پالس داده... امروز خودشو کشت از بس ویبره رفت و پالس داد و قلب منو متشنج کرد! :|
+ گاهی دوسش دارم گاهی ندارم. امروز دوسش نداشتم. دوست داشتم با کارور تو دستم بندازم زیر پوستم درش بیارم..  
در دنیای تکنولوژی امروز دستگاه های زیادی به کمک افراد آمده اند تا زندگی را برای آن ها آسان تر کنند. یکی از دستگاه های مهمی که در ادارات و شرکت های مختلف استفاده های گسترده ای دارد دستگاه حضور و غیاب می باشد . پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کار و کاربرد این دستگاه ؛ادامه این مطلب را از دست ندهید.
دستگاه حضور و غیاب چیست؟
این سیستم در واقع یک نمونه کامپیوتری و دیجیتال برای ثبت رفت و آمد کارمندان یک شرکت می باشد. دستگاه های مرب

همچنین واحدی که امروز با حضور سرپرست استانداری گیلان در شهرستان لاهیجان به بهره برداری رسید؛ یک واحد بومگردی و اقامتی  با سازه چوبی  بود که با مساحت ۲۲۵مترمربع در سه طبقه و با هزینه ۵۵۰میلیون تومان در روستای سعادت محله گلرودبار لاهیجان احداث شده و این واحد ۲۵۰میلیون تومان تسهیلات گردشگری دریافت کرده است و ظرفیت پذیرایی از پنج خانوار را دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ارسلان زارع سرپرست استانداری گیلان روز دوشنبه در مراسم افتتاح و بهره
نمیدونم چرا امروز درست تا همین چند دقیقه پیش فک میکردم امروز سه شنبه است  درسته که روز ها و هفته ها و ماه هام مثل هم میگذرند اما حداقل همیشه میدونستم چند شنبه  است اما امروز روز ما گم کردم مثل تمام چیزهای دیگه ای که تو زندگیم گم کردم این اتفاق ساده مضحک نگرانم میکنه شاید خنده دار باشه اما نیست
حضور مجدد #احمدی‌نژاد در مازندران:100:با
توجه به شنیده ها از حوزه انتخابیه بابل آقای هاشمی به عنوان مسئول ستاد
مرکزی دکتر کریمی و معاون سابق استانداری در زمان دولت احمدی‌نژاد ،در حال
رایزنی و پیگیری جهت حضور محمود احمدی‌نژاد در ستاد آقای کریمی در هفته ای
آینده می باشد.پ ن :احتمالا ایشان دیدارهای در قائمشهر،نکا،تنکابن خواهد داشت
افراد در جوامع مدرن نسبت به 100 سال قبل، زمان آزادتری دارند، اما زمان محدودیت بیشتری برای افراد دارد. در گذشته افراد بیشتر زمان خود را درگیر تأمین نیازهای اولیه و امنیت و ... بوده‌اند و زمان زیادی برای زمان آزاد وجود نداشت. در زندگی مدرن امروز زمان‌های آزاد بیشتری برای افراد وجود دارد اما محدودیت‌ها و دزدهای زمان بیشتری وجود دارد. فقط داشتن یک گوشی هوشمند و برنامه‌های پیام‌رسان باعث می‌شود که برای جواب دادن به آنها بخش زیادی از زمان خود را
در حکمت 200 نهج البلاغه می خوانیم که:جنایتکارى را خدمت آن حضرت آوردند و عده اى از اوباش همراه او بودند (گویا مى خواستند مجازات او را تماشا کنند) امام(علیه السلام) فرمود: «خوش آمد مَباد بر چهره هایى که جز به هنگام حوادث بد دیده نمى شوند»; آرى همواره گروهى در جوامع بشرى در پى جنجال آفرینى یا حضور در حوادث جنجالى هستند; به محض این که نگاه کنند دو نفر با هم در گوشه خیابان دعوا مى کنند از اطراف جمع مى شوند; نه براى #میانجیگرى، بلکه براى این که آن صحنه ز
چهل‌وچهارمین همایش دانش‌آموختگی طلاب عین‌العلوم گشت سراوان، صبح امروز چهارشنبه (14 فروردین 1398/ 27 رجب 1440)، با حضور علمای برجسته‌ای از استان‌های سیستان‌وبلوچستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و هرمزگان و با شرکت اقشار مختلف مردم اعم از حوزویان، دانشگاهیان، فرهنگیان و... در مصلای این شهر برگزار شد.
ادامه مطلب
فردا دیر است ...امروزت را همین امروز ، زندگی کن !
همین امروز لذتش را ببر ،
و همین امروز برای آرزوهایت تلاش کن ...
حسرت ، یعنی در گذشته جا مانده ای ،
و نگرانی یعنی ، اسیرِ آینده ای شده ای که هنوز نرسیده و اتفاقاتی که هنوز نیفتاده !
آینده ای که شاید نرسد
و اتفاقاتی که شاید نیفتد !
بیخیالِ چیزهایی که نبودنشان کیفیتِ بودنت را کم می کند
آرامش و لبخند را در آغوش بگیر و امروز را همان جوری که دوست داری زندگی کن ...
از گذشته تا امروز به طور کلی ۲ روش حضور و غیاب برای پرسنل شرکت ها و سازمان ها و حتی دانش آموزان وجود داشته است. روش اول استفاده از راه های قدیمی و زمان گیر که حضور و غیاب به صورت دستی و یادداشت روی کاغذ بود که مدت هاست از سازمان ها حذف گردیده است و روش دوم که موضوع وبسایت فراتکنو و مقاله ی امروز ما می باشد، استفاده از نرم افزار حضور و غیاب و دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی ، تشخیص چهره و یا کارتی ،که باز در همین بخش مدل های کارتی کمی منسوخ و از رده خا
 ملی‌پوشان در تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس حاضر شدند.
بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، 6 ملی‌پوش پرسپولیس بعد از بازگشت از کشور اردن، امروز در تمرین تیم باشگاهی خود حضور پیدا کردند.
تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از باخت به عراق روز گذشته به تهران برگشتند و از امروز در تمرین حضور پیدا کردند.
این در حالی است که بشار رسن دیگر ملی‌پوش تیم پرسپولیس که عضو تیم ملی عراق است بعد از بازی کشورش مقاب
سلام.امروز دومین صبحی بود که نبودی. هوا خیلی گرم شده. من همچنان چشم و سَرم درد می‌کند و بعد از رفتنت بیشتر سرم را توی گوشی فرو می‌کنم. علاوه بر سر، پهلو، لگن و ساق پایم که طی حضور 3 روزه‌ات به در، کابینت و تخت کوبیده شدند، دیشب سرشانه‌ام به تیزی اُپن خورد. البته این بار تو نبودی که آدرس داروخانه را بپرسی تا اصرار کنی که برایم پماد بخری. لذا دست خیسم را روی محلی که درد می‌کرد گذاشتم و دادم بیشتر رفت به آسمان. فهمیدم که زخم شده و تا زمان خوب شدن
امروز ما را کاشتند. میتوانستیم سه ساعت بیشتر بخوابیم یا فیلم ببینیم یا چیزی کوفت کنیم یا روی زمین لم بدهیم و پایمان را دراز کنیم یا خمیازه های صدادار بکشیم.  ولی به جایش شیک و رسمی لباس پوشیده ایم و پایمان را در کفش های رسمی چپانده ایم و سنگین و رنگین لبخندهای زورکی میزنیم. 
هنوز شاگردهای جدیدم را ندیده، دوتایشان انصراف داده اند از حضور. غصه ام شد. نمیدانم آدم این ویترین هستم یا نه. وصله ء ناجور بودنم که آشکار است. این که بعدها جور بشوم یا نه، ف
جمعه احوال عجیبی دارد
هر کس از عشق نصیبی دارد
در دلم حس غریبی جاری است
و جهان منتظر بیداری است
جمعه، با نام تو آغاز شود
یابن یاسین همه جا ساز شود
جمعه یعنی غزل ناب حضور
جمعه میعاد گه سبز حضور
جمعه هر ثانیه اش یکسال است
جمعه از دلهره مالامال است...
 ابر چشمان همه بارانی است
عشق در مرحله پایانی است
کاش این مرحله هم سر می شد
چشم ناقابل ما تر می شد...
دانشگاه تاسمانیا امروز بخاطر نقش خود در اعمال ناشایست در قبال افراد بومی تاسمانی عذرخواهی کرد.در حالی که بیش از 600 نفر در خانه اصلی دانشگاه - Domain House - جمع شده بودند، عذرخواهی توسط صدراعظم مایکل فیلد و پروفسور روفوس بلک معاون معاون صدراعظم انجام شد. بزرگان بومی، رهبران و اعضای جامعه از سراسر ایالت برای شنیدن عذرخواهی حضور داشتند.
پروفسور بلک گفت: "به طور سنتی، هنگامی که ما به عقب نگاه کردیم، این کار به معنای تجلیل از دانشگاه و بازتاب آن با احس
در حالیکه این روزها، شبکه نمایش خانگی به واسطه حضور و پخش منظم آثار فریدون جیرانی، مهران مدیری و مجید صالحی دارای رونق مناسبی است و گوی سبقت را از مدت ها قبل از تلویزیون ربوده است، آثار جدیدتر کارگردانان و سریال سازان معتبر تلویزیون هم جهت حضور در این رسانه، در مراحل پیش تولید و تولید قرار دارند. باید دید حالا که سیروس مقدم، حسین سهیلی زاده و هومن سیدی وارد شبکه خانگی شده اند و در کنارشان حسن فتحی با عاشقانه ای مشابه «شهرزاد» حضور دارد، است
با پیشرفت و توسعه نرم‌افزار های حضور و غیاب،  بیشتر سازمانها و شرکتهای بزرگ به استفاده از نرم‌افزار های  مبتنی بر وب روی آورده اند.  دو نمونه از این نرم‌افزارها، نرم افزار  حضور و غیاب  تحت وب (Web-Based) و نرم افزار حضور و غیاب ابری (Cloud) است. با اینکه هر دو این نرم افزارها مبتنی بر وب بوده و کاربرد مشابهی دارند، اما تفاوتهای اساسی نیز با یکدیگر دارند. در ادامه به مهمترین این تفاوتها می پردازیم.

ادامه مطلب
با سلام خدمت دانشجویان محترم
ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای تمام دانشجویان  و خانواده های محترمشان، به اطلاع می رساند کلاس های درس اینجانب مطابق با زمان بندی اعلام شده از سوی دانشگاه در هنگام انتخاب واحد،  راس ساعت در بستر فضای مجازی به صورت آنلاین  برگزار می گردد. لذا حضور دانشجویان محترم الزامی می باشد.
همچنین دانشجویان محترم درس برنامه نویسی پیشرفته 1 که پیش از این به دلیل به حدنصاب نرسیدن تعداد نفرات، کلاسشان با کلاس درس برنامه
شاخص کل بورس تهران امروز با رشد 6141 واحدی در رقم 308314 واحد به کار خود پایان داد. از نکات مثبت بازار امروز رشد شاخص هموزن بود. نمادهای پارس، فولاد و رمپنا بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص کل داشتند.  ارزش معاملات خرد در بورس تهران امروز معادل 1550 میلیارد تومان به ثبت رسید. از نکات مثبت امروز ورود پول حقیقی به بازار بود! 
سیستم های حضور و غیاب معمولا در اداره جات مورد استفاده قرار می گیرند تا با استفاده از آنها بتوان از زمان ورود و خروج افراد در یک سازمان اطلاع پیدا کرد.
سیستم های حضور و غیاب انواع مختلفی دارند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم :
سیستم حضور غیاب می تواند مجموعه ای از آپشن ها را داشته یا تعدادی از این آپشن ها را داشته باشد . این آپشن ها شامل موارد زیر می باشد :
سیستم تشخیص اثر انگشت
سیستم تشخیص چهره
سیستم تشخیص کارت
سیستم دریافت رمز یا شماره پر

تا به حال به آدم هایی که در زندگیت هستند دقت کرده ای؟ یادت باشد حضور هیچ کس در زندگیت بی دلیل نیست! آدم هایی که با آن ها روبه رو می شوی آیینه ای هستند برای تو…. اگر می خواهی خود را بشناسی و از حال و هوای درونت با خبر شوی ببین چه کسانی در زندگی ات حضور دارند! دریافتی ما از هستی تنها پول نیست آدم هایی که به زندگی مان وارد می شوند نیز، روزی ما هستند!
نگران هیچ چیزی نباشید، زیرا قرار است امروز همه چیز همان طوری که شما می خواهید پیش برود. چه کسی این قر
عشق ... همیشه بزرگترین سوال من بود ! اینکه خدا چجوری عاشق ما آدما شده که هرچی ما بد میشیم اون عاشق میمونه . امروز دلیل خوبی پیدا کردم که البته بیشتر جواب سوال های حساب میشه که سالها در ذهنم بود.
اخرین باری که شروع کردم برای به تصویر کشیدن ذهنم روی کاغذ سالها میگذره شاید 10سال ، 17 سالم بود که یک دفتر برداشتم و تا آخرین خط از انتهایی ترین سفیدی های خط دار و منظمش نوشتم ، یک روز کامل نخوابیدم و نمیدانستم این شروع بیخوابی های طولانی من خواهد بود ...
بعد
  مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به همراه عضو هیأت مدیره باشگاه، صبح امروز در محل تمرین سرخپوشان حضور پیدا کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس،ایرج عرب به همراه علی رغبتی صبح امروز جمعه در ورزشگاه شهید کاظمی حضور پیدا کردند و تمرین سرخپوشان را از نزدیک مشاهده نمودند.

در جریان این حضور، ایرج عرب در حین تمرین، در کنار زمین دقایقی با گابریل کالدرون به گفتگو پرداخت
با پیشرفت و توسعه نرم‌افزار های حضور و غیاب،  بیشتر سازمانها و شرکتهای بزرگ به استفاده از نرم‌افزار های  مبتنی بر وب روی آورده اند.  دو نمونه از این نرم‌افزارها، نرم افزار  حضور و غیاب  تحت وب (Web-Based) و نرم افزار حضور و غیاب ابری (Cloud) است. با اینکه هر دو این نرم افزارها مبتنی بر وب بوده و کاربرد مشابهی دارند، اما تفاوتهای اساسی نیز با یکدیگر دارند. در ادامه به مهمترین این تفاوتها می پردازیم.

ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها