نتایج جستجو برای عبارت :

بلاها و پاداش شکیبایی برآن از زبان معصوم (ع)

حوادث و بلایا
1-«لطف اللهی»
قال رسول الله – صلی الله علیه و آله – : فاِذا اَحَبَّ اللهُ عبداً، اِبْتلاءَ بِعظیمِ البلاء.
«اصول کافی، ج 3، ص 377»
رسول خدا – صلی الله علیه و آله – فرمود: هرگاه خداوند بنده ای را دوست داشته باشد او را به بلایی بزرگ گرفتار می کند.

2-«صبر در برابر بلایا»
قال رسول الله – صلی الله علیه و آله – : قال اللهُ تعالی: یا داوُود قل لعبادی، یا عبادیِ… .
«بحار الانوار، ج 64، ص 236»
رسول
اکرم – صلی الله علیه و آله – فرمود: خداوند به
"علی بن موسی الرضا را باید دید. او امام است و امام به گفتن نمی آید. نه واژه کمک می کند و نه زبان یاری. عقل هم در این بساط، بازیچه است. از من بشنو و باور دار که امام معصوم به تعریف درنمی آید. امام معصوم را باید دید، باید تماشا کرد."
+ اقیانوس مشرق - مجید پورولی کلشتری
زیان های پاداش و جایزه در نظام تربیتی

با توجه به آنکه کنترل فرزند با استفاده از پاداش و جایزه ، به معنای دادن پاسخی دوست داشتنی به عملکرد کودک ، آثار و نتایجی را خواهد داشت و نیز در نظام رفتار گرایی و شرطی سازی این نوع رفتار تبلیغ میشود ، چند نمونه از آن را بررسی میکنیم:
ادامه مطلب
بسم الله الرّحمن الرّحیم
الحمد لله الرّبّ العالمین که چون مهلت هدیه عطا می فرمایید پس از هدیه عطا فرموده شدن وقت، فراغت از کارها، بلاها و ابتلاها، رهایی از رنجها دردها بلاها فشارها سختی ها بحران ها کارهای بغرنج و کارهای طاقت فرسا، بهره مندی از ایمنی امنیت سلامتی آرامش آسایش، در پناه حفاظت خدا بودن، بهره مندی از تسهیل در کارها و معافیت های بی کران، تا در راه خدمت به خوبی ها و استراحت صرف شود و دریغا که خیلی اوقات به هوس رانی و بندگی نفس صرف م

هدیه ای به تمامی دوستداران ائمه ی اطهار
اسامی زیبا و متبرک چهارده معصوم به همراه اسم جلاله الله به صورت متحرک
طراحی : حسن عبوسی 
التماس دعا
منبع فایل:
https://t.me/joinchat/AAAAAEjw218FKPP7gAikZg
کانال تلگرامی تصاویر متحرک مناسبتی و مذهبی ( t.me/gif_mazhabi)
یک حدیثی از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم نقل شده که فرمودند: «الصَّوْمُ‏ لِی‏ وَ أَنَا أجْزِی‏ بِهِ»
اگر فعل «اجزی» را معلوم بخوانیم یک معنا و اگر مجهول بخوانیم معنایی دیگر به دست می آید.
اگر اجزی را معلوم بخوانیم معنی این می شود: 
خداوند فرمود: روزه مال من است و من پاداش آن را می دهم
اما اگر اجزی را مجهول بخوانیم معنا این می شود: 
روزه مال من است و من به روزه جزا داده می شوم
(یعنی من پاداش روزه ی روزه دار می شوم)
که معنای دوم یک معنای عر
در ادامه ی پست های قبلی امام صادق می فرمایند:پس امام همان شخصی است که خداوند او را پسندیده و برگزیده و رهبری مردم را به او تفویض نموده و محرم اسرار غیبی و امید بندگان خویش قرار داده است،که به فرمان او قیام نماید.
باری پروردگار او را بدین امور برگزیده و در عالم ذرّاو را زیر نظر خودساخته و پرداخته،و برای همین امور پرورش داده است.پیش از آفرینش موجودات ،نور امام را همچون سایه ای در سمت راست عرش آفرید،و در علم غیب خویش حکمتش را به او عنایت فرمود.او
به استناد سایت حقوقی دینا رئیس شوراهای حل اختلاف کشور گفت: از تیرماه سال جاری اعضای شوراهای حل اختلاف طبق قانون کار مصوب مجلس شورای اسلامی پاداش خواهند گرفت . برای مشاهده جزئیات پاداش اعضای شورای حل اختلاف طبق قانون کار می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/news/view/106/پاداش-اعضای-شورای-حل-اختلاف-طبق-قانون-کار.html
دیشب خوابتو دیدم.همونقدر معصوم.همونقدر معصوم! با لحنی شگفت زده گفتی واقعا دارم درست میبینم؟بالاخره پزشک شدی؟و من با بغض گفتم تو زنده ای؟ پس این همه سال کجا بودی؟ چرا نبودی؟تا دوییدم بیام سمتت همه چیز محو شد و بین هیاهوی مردم ناپدید شدی. پیرهن سرمه ای تنت بود.با موهایی کوتاه.موقعی که رفتی موهات مث عیسا مسیح بلند و لخت و بور بود.
میدونی؟ آره حتما میدونی! مگه میشه تو چیزی رو ندونی؟ 
روز دوشنبه کلاس زبان:
یکی از همکلاسیا که خانوم معلمه میگه دانش آموزانش گفتند حاضرند بنزین بشه 10 تومن ولی اینترنت یک لحظه هم قطع نشه!
استاد زبان از همین نقل قول، آتو می آید دستش و شروع میکنه که تا وقتی ملتمون این هستند همین بلاها هم سرمون میاد.
من وارد بحثشون نمیشم ولی تو دلم میگم حالا دانش آموز ابتدایی بچه ست و ی چیزی گفته  

روز سه شنبه سر کلاس خودم با دانشجویان ارشد:
یک دانشجوی به اصطلاح ارشد: استااااااااااد ما حاضریییم بنزین بشه 6 تومن ولی
اعتراف فخر رازی عالم مشهور اهل تسنن به معصوم بودن و لقب صاحب الزمان امام مهدی علیه السلام
فخر رازی عالم و مفسر بزرگ و مشهور اهل تسنن پیرامون معصوم بودن و صاحب الزمان بودن امام عصر علیه السلام می‌نویسد:
وجماعة من الشیعة الامامیة یسمونه بالامام المعصوم. وقد یسمونه بصاحب الزمان ویقولون بأنه غائب. ولقد صدقوا فی الوصفین ایضا لأنه لما کان خالیا عن النقائص التی هی حاصلة فی غیره کان معصوما من تلک النقائص وهو ایضا صاحب الزمان.
عده‌ای از شیعیان دوا
1. پاداش دعوت موفق : همان ” 500 تومان پاداش نصب اپ” که به ازای هر فردی که دعوت کردید در اپ دریافت میکنید. (زمان واریز : همان لحظه)
2. پاداش جایگاه : پاداشی که برای جذب هر مشتری فعال در جایگاه خودتان دریافت می کنید. (زمان واریز : روز بعد)
3. پاداش ارتقا : پاداشی که برای رسیدن به جایگاه بعدی دریافت می کنید. (زمان واریز : روز بعد)
4. پاداش طلایی : پاداش رسیدن به جایگاه بعدی در “فرصت طلایی” (زمان واریز : روز بعد)
5. پاداش سرپرستی : 25% از “پاداش های ارتقاء (+طلایی)
سمیه کوه بر:
ما یک واسطه گری فروشگاهی هستیم بین تولید کننده و فروشنده
افرادی ک نمی توانند هزینه هنگقتی برای تبلیغات دهند شرکت به صورت رایگان تبلیغاتو در سایت میگذارد و در قبال خرید اعضا ام ای ام بهشون تخفیف داده میشه
ما خدمات محور هستیم
برای شروع کار 3 تا پکیج خدماتی و پلن درامدی وجود داره
ک هر اقشار جامعه بتونن استفاده کنند
خدمات طلا 30ت
خدمات الماس 150ت
خدمات سفیران660ت
هرکدوم از اینا فعال شه یک سری امتیازات به ما تعلق میگیره
با30 ت
1کد تخفیف 10ت
یک چیزهایی رو اگر انسان بدهد برود هدر برود دلش شاید بسوزد ولی تاسف نخواهد خورد؛ آن مال رفت که رفت باکی نیست، مثلا.. اما اگر معامله‌ای با خدا کردی و به زعم خودت خالصانه کاری را انجام دادی، چون با اعتقاد، چون با اخلاص چون از دلت برآمده انتظار داری هرطور شده جوابی بگیری، عکس‌العملی ببینی، حتی اگر بی‌خلل نبوده باشد که کار بشری بی‌خلل نیست و اغلب نقصی است ولی کمال کار تو به خاطر نیت پاک تو و نیت عاری از ریا و تظاهر توست.. بله، شاید کسی بگوید همین
#حدیث_مهدوی 
کلام امام زمان(عج)
ای شیعه ما خداوند ما و شما را به رحمت خود از خطرها، بلاها، بدی‌ها و ناملایمات حفظ کند، که او ولی رحمت است و بر آنچه که بخواهد توانا است، و او ولی و حافظ ما و شما است.
توقیع به مردم قم-ابن ابی غانم قزوینی- الاحتجاج/ ج2/ ص7-466
زیباترین بهانه بخشش بنده استاین عفو شما چقدر زیبنده استتو خود کمال مهری ومهر از تو وام داراین نام چقدر بهر توبرازنده استکار خوب تو پاداش ها داردگرچه شیطان کمی فریبنده‌ استپس ببخش تا خدا شود راضیاز کسی که خودش پرستنده استتا نگویند آدمی زادگان باهمچه لجوج است وغد و یک دنده استدر آسمان فرشتگان خدا ذکر کننداو شریف ست چقدر بخشنده استلطفی که می کنی  کسر شأن تو نیستاین حس بخششت درخشنده استخیر خواهی تان اجر اخروی داردگرچه کوتاه ذهن بیننده استنز
منشا روان شناسی زبان امروزیروان شناسی زبان امروزی یک حوزه میان رشته ای است که قیمت سمعک دو رشته زبان شناسی و روان شناسی درکی تجربی را با هم ترکیب می کند. مسلما این ترکیب فقط زمانی موفق خواهد بود که این دو زیرشاخه نگاه های مشابه و موافقی به زبان داشته باشند. زمانی که رشته روان شناسی زبان برای اولین بار تکامل یافت، این نگاه سازگار وجود داشت، درست مثل امروز. اما نکته جالب این است که در چند دهه اخیر این نگاه ها بسیار تغییر کرده است.آغاز رشته روان
 سلیمان دیلمی گوید بامام صادق ع عرض کردم  فلانی در عبادت و دیانت و فصیلت چنین و چنان ست فرمود عقلش چگونه  است گفتم نمیدانم فرمود پاداش  باندازه عقل است همانا مردی از بنی اسرائیل در یکی از جزایر دریا که سبز و خرم و پرآب و درخت بود عبادت خدا میکرد یکی از فرشتگان  از آنجا گذشت  و عرض پروردگارا مقدار پاداش این بنده ات را بمن بنما  خداوند باو نشان داد واو ان مقدار را کو چک شمرد خدا باو وح ی کرد همراه او همراه او باش پس ان فرشته  بصورت انسانی نزد او
بازاریابی شبکه ای پنبه ریز ماهیتش استفاده از اهرم هاست. اهرم زمان و تصاعد. وقت کافی نداریم که تک تک درخت های جنگل را بکاریم و بزرگشان کنیم. در عوض، یک درخت می کاریم و آن درخت منتشر می شود و روزی بدون این که کارزیادی کرده باشیم دستآورد ما یک جنگل خواهد بود.
کشف افراد مستعد برای بازاریابی شبکه ای کار آسانی نیست. زحمت خودش را دارد. مثل همه ی کارها و شغل های دیگر سختی ها و رنج های مخصوص خودش را دارد. (خاک خوری هم دارد).
اما تفاوتش در این است که در شغل ب
توضیح کار به این شکل هست

ما یک واسطه گری فروشگاهی هستیم بین تولید کننده و فروشنده
افرادی ک نمی توانند هزینه هنگقتی برای تبلیغات دهند شرکت به صورت رایگان تبلیغاتو در سایت میگذارد و در قبال خرید اعضا ام ای ام بهشون تخفیف داده میشه
ما خدمات محور هستیم
برای شروع کار 3 تا پکیج خدماتی و پلن درامدی وجود داره
ک هر اقشار جامعه بتونن استفاده کنند
خدمات طلا 30ت
خدمات الماس 150ت
خدمات سفیران660ت
هرکدوم از اینا فعال شه یک سری امتیازات به ما تعلق میگیره
با30 ت
من بنده عبد تو هستم 
ولی خوب بعد دوتا بچه داشتن بچه سوم سخته از پسش بر نمیام مجبورم سقط کنم.
ولی نذر میکنم به گربه ها بیشتر کمک کنم بتونن تو حیاط خونه ما بچه دار بشن.از وقتی اون گربه رفت منم از رفتنش خوشحال شدم زندگی این شکلی شد راستش ما زیاد با طبیعت خوب نبودیم که این بلاها داره سرمون میاد .
خدایا این روزها سردم است، تک و تنها میان بلاها مانده ام‌.
اشک هایم بر گونه ام می غلتند و دستی جلوی راهشان را نمیگیرد‌.
دستانم تهی ست و دلم پر.... 
پاهایم رمق ندارند و وزنم بر آن ها سنگینی می کند.
چشمانم از انتظار و امید خالیست و لبم از ورد و دعا...
بیا پایین خدای من، در آغوشم بگیر که آغوشت مرهم تمام این هاست.
مدتی دلتنگی ما فراوان شد  برآن شدیم بازگریم پیج زیبایمان را از کنج عزلت دراوریمکه هرکجا گشتیم مطلوب تر از پیج همایونی مان نیافتیم.و من الله توفیق!__________گویا درنبودمان هم رعیت به پیج مان ورود و خروج داشته!:)________________نوشته ی قبلی مان شعریست بس دلکش ...
«سجده هم فقط مخصوصِ خداست و شما شیعه های افراطی جلوی بارگاهِ امام علی و امامانِ دیگرتان سجده می روید. این را که نمی توانی کتمان کنی، توی همین تلویزیون خودم بارها دیده ام.» 
رسول لبخندی زد و گفت: «این کار اسمش سجده نیست. شاید کسی از ما به خاطر ارادت فراوان و از روی علاقه و تواضع، خودش را جلویِ بارگاهِ امامان معصوم بر زمین بیندازد و سر و صورت و پیشانی اش را بر خاک بگذارد، امّا این کار سجده کردن آن هم به معنایِ پرستش نیست. شیعه خداپرست است. امام پر
پلن باینری بازاریابی شبکه ای طرح درآمدزایی باینری یکی از مشهورترین پلن های چندسطحی در دنیاست که پس از عملکرد موفق آن در چندین شرکت دنیا، مورد استقبال قرار گرفت. در این پلن درآمدی، هر بازاریاب دو دست دارد که نام دودویی یا دوتایی نیز از همین محدودیت در عرض شکل گرفته است. این پلن در عرض دارای محدودیت می باشد اما در عمق هیچ محدودیتی ندارد. بدلیل همین ویژگی آن، شبکه در مدت زمان کمتری نسیت به سایر پلن ها گسترش می یابد. روش عملکرد این پلن به این صور
پیامبر صلى الله علیه و آله در باب جهاد و پاداش مجاهدان سخن مى گفت . در این بین ، زنى بپاخاست و پرسید: آیا براى زنان هم از این فضیلت ها بهره اى هست ؟رسول خدا صلى الله علیه و آله فرمودند: آرى ، از هنگامى که زنان باردار مى شوند، تا لحظه اى که کودکان خود را از شیر باز مى گیرند، همانند مجاهدان در راه خدا پاداش مى برند. و اگر در این فاصله ، اجل آنان فرا رسد و مرگ ایشان را دریابد، اجر و منزلت شهید را دریافت خواهند کرد.
وقتی همیشه خوشبین باشیم واقعیتهای زندگی رانمیبینیم و وقتی اتفاق بدی می افتد یا آن را انکار می کنیم یا اینکه به صورت اغراق شده آن را بروز میدهیم واین مارا درزندگی ازواقعیت دور میاندازد درصورتی که اتفاقهای بد هم مانند گریه ی یتیمی میماند که بهشتش رااز دست داده است زندگی نه سفید تمام است ونه سیاه تمام بلکه خاکستری است اینگونه تعادلی بین انرژی معصوم ویتیم ایجاد میشود ونه معصومی سرخوش هستیم که همه چیزرا سفید میبیند ونه یتیمی که همه چیزرا سیاه
زبان ترکی استانبولی که با نام‌های تورکیش
تورکجه (Turkish Türkçe) یا ترکی ترکیه (Türkiye Türkçesi) نیز شناخته
می‌شود، یکی از اعضای زبان ترکی بوده که خود زبان ترکی زیرشاخه‌ای از
زبان‌های آلتایی می‌باشد. زبان آلتایی یک خانواده‌ی زبان گسترده شاملِ
زبان‌های ترکی، مغولی، تونگورزی و قسمتی از زبان کره‌ای است که گستره‌ی از
سیبری تا آسیای شرقی کشیده شده است.
ادامه مطلب
به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان
کاشمر ، رضا غلامیان مدیر کانون فرهنگی شهدای روستا اظهار داشت: مراسم جزء
خوانی قرآن کریم در مسجد چهارده معصوم روستا  با حضور امام جماعت مسجد  هر
روز  عصر برگزار می شود.

ادامه مطلب
حضرت صادق ع فرمود گناهانیکه نعمت ها دگر گون سازند تجاوز بدیگران است وگناهانیانیکه پشبمانی   ببار. اورند کشتن وادمکشی است  ان گناهانی که بلاها نازل کند ستم است و انها که پرده.را بدرند شرابخواریست و انهاکه روزی را نگهدارند  و در نتیجه کم شود زنا است و انها هکه در نابودی  شتاب کند. قطع رحم است  وانهاکه. وعا را  بر گردانند و فضا را تیره وتارکندنا فرمانی ک ازردن پدر ومادر است
تشویق کودکان و تقویت یک رفتار مناسب با استفاده از یک سیستم پاداش دهی به عنوان یک روش تربیتی استفاده می‌شود. در واقع پاداش دهی یک نوع تقویت مثبت است. بسیاری از کودکان با وجود برآورده شدن نیازهایشان رفتار مناسبی ندارند. والدین این کودکان در مقابل رفتارهای ناخوشایند آن‌ها احساس ناتوانی می‌کنند. رفتارهای نامناسب مانند پرخاشگری کودک، بددهنی، گریه و بهانه گیری در هر کودکی می‌تواند علت‌های مختلفی داشته باشد. اما یکی از اصلی‌ترین علل آن برآو
سؤال: مگر خداوند به تشکر ما نیاز دارد؟
جواب:
هرگز! قدردانی از یک لطف، ارزشی برای ماست و نشانه انصاف ماست نه اینکه نشان نیاز خدا به نماز ما باشد. اگر معلمی به شاگردش گفت: از زحمات من قدردانی کنید و خوب درس بخوانید، شاگرد نباید خیال کند که خوب درس خواندن او و قدردانی، مورد نیاز معلم است، بلکه کمال شاگرد را می‌رساند(و منفعتش برای خود اوست نه معلم)

سؤال: اگر بناست از نعمتهای الهی تشکر کنیم، چرا حتماً نماز بخوانیم؟
جواب:
وقتی اصل لزوم تشکر را قبول
ودر اینجا خوشبینی ایجاد میشود ولی غیرواقعی و کودک ناراحت درون ما سرکوب میشود ونادیده گرفته میشود وبه صورت سرزنش بروز میکند چونکه هنوز احساس رضایتی توخالی وجود دارد ومشکل، خودرا به صورت سرزنش به خود ودیگران نشان می دهد به صورتی کاملا واکنشی از درون ما می جوشد و تاوقتی مشکل دیده نشود معصوم در نقطه ی امن خود باقی میماند وریسکی نمیکند و چون در ناخوداگاه واقعا مشکل وجود دارد وریسک در دل، مشکل واقعی است ولی او نمیخواهد مکان امن خود را ترک کند
لولاکُم لَما خَلَقتُ الأفلاک...در بخشی از زیارت جوادیّه خطاب به حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام میخوانیم:«السَّلامُ على منْ یُعلَّلُ وُجُودُ کُلِّ مخْلُوقٍ  بِلوْلاهُمْ...؛ سلام بر تو که علتِ وجود هر مخلوقی شما اهل بیت هستید و اگر شما نبودید، مخلوقی وجود نمی‌یافت»نکته اول: این عبارت نشان میدهد که عبارت معروف «لولاک لما خلقت الافلاک» درباره تمام چهارده معصوم صادق است.نکته دوم: بهترین تفسیر برای این عبارت، همان تحلیل عرفانی است که چهارد
حصرت صادق ع فرمود کناهایکه نعمت ها را دگرکون سازند تجاوز ب.دیگران است وگناهیکه پشیمانی ببار اورند کشتن و ادمکشی است وان گناهانی که که بلاها نازل کند ستم است و انخاکه پرده  را بذرند شرابخواریست وانها که روزی را نگخهدارند در نتیجه کم شودزنا است ه در نابودی شتاب کنند قطع رحم است و انها که دعا را بر گردانند فضارا تیره وتارکنند نا فرمانی و ازردن پدر ومادر است
  ابراهیم بن شعیب گوید بامام صادق ع عرضکردم  پدرم بحدی پیر  وناتوان شده که اورا برای قضای حاجت به پشت میبریم  فرمود اگر توانی خودت اینکار را مباشرت کنی بکن و خودت برایشم لقمه کن سپر اتش فردایت باشد تا فردا ترا ببهشت بردحدیث 19 سدیر گوید بامام صادق جعفر صادق ع عرضکردم ایا فرزند میتواند پدرش را پاداش دهد وزحمات اورا جبران کند فرمود پاداش برای پدر نیست جز در دوصورت 1 پدر  برده باشد وپسر اورا بخرد وازاد کند پدر بدهی داشته باشد وپسر انرابپردازد
...در واقع حضور مسلم می توانست فرصتی باشد برای مردم کوفه تا ننگ گذشته را از دامان خود بزدایند و برای همیشه در طول تاریخ خود را سرافراز کنند اما مردم کوفه در این امتحان هم موفق نشدند.حضور نایب امام فرصتی است برای مردم هر عصر تا لیاقت خود را برای حضور امام معصوم(ع) ثابت کنند.آری اگر امام معصوم در آمدنش تاخیر می کند، یعنی مردم برای نایب الامام کم گذاشته اند...
⭕️ مقاله(رتبه بندی کارکنان) ▪️رتبه بندی کارکنان به روش جک ولش (مدیرعامل اسطوره‌ای جنرال الکتریک) رتبه بندی کارکنان مفهومی متداول در بسیاری از سازمان ها است. منتقدان نام آن را «رتبه‌بندی و اخراج» (rank and yank) گذاشته‌اند، اما نام اصلی این مدل، «منحنی سرزندگی» است که نخستین بار توسط «جک ولش»، مدیرعامل سابق شرکت جنرال الکتریک مطرح شد. براساس این مدل، مدیران باید هر سال کارکنان خود را ارزیابی و به سه گروه تقسیم کنند: 1⃣ کارکنان نمونه که ۲۰ درصد
اینجا دوست داریم راه هایی را به شما معرفی کنیم که به صورت رایگان بتوانید بیت کوین کسب نمائید:
1. PaidBooks.com
یک وب سایت منحصر به فرد Bitcoin Faucet است که به شما برای خواندن کتاب ها Bitcoin پرداخت می کند! ادر واقع شما برای خواندن کتاب پاداش می گیرید. یک مجموعه بزرگ از کتاب برای خواندن وجود دارد و شما هر 20 دقیقه یک رمز عبور را دریافت می کنید. هنگامی که Bitcoin را می گیرید، آن را به کیف پول Bitcoin ارسال می کنید. اگر مطالعه کردن را دوست دارید، این سایت برای شما مناسب است!
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):مؤمن درگرفتاری صبوراست ومنافق درگرفتاری بی تاب. سکوت مؤمن تفکروسکوت منافق غفلت است. بر زبان مؤمن نور(الهی) است ودرخشان وبر زبان منافق شیطانی است که سخن میگوید. درعمل مؤمن یقین دیده میشودودرعمل منافق شک.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):کسی که از روی شناخت عبادت نکندمانند خر آسیاست.
امام صادق(علیه السلام):خداوندشمارامشمول رحمت خودگرداند.بلاها نخست به ما روی می آورد آن گاه به شما. آسایش ها نخست به ما روی می آورد سپس
پاداش ایردراپ معتبر کیف پول اتومیک | Atomic Wallet Airdrop تعداد 15 توکن ارزشمند AWC یا (Atomic Wallet Coin) می باشد، شما علاوه بر اینکه از پاداش این ایردراپ برخوردار می شوید، صاحب یکی از کامل ترین کیف پول های نرم افزاری خواهید شد.
ایردراپ ها یکی از بهترین شیوه برای کسب درآمد در حوزه ارز های دیجیتال هستند، ولی نیازمند صبر ، حوصله و صرف زمان برای انجام وظایف می باشند.
 واریزی ها در اول تا دوم هر ماه میلادی انجام می شود.
ادامه مطلب
زبان آلمانی جزء سه زبان مهم در دنیا به شمار می آید که متقاضی بسیار زیادی در کشور ایران دارد .
 بعد از 23 سال تلاش بی وقفه و مستمر در امر آموزش زبان های خارجی باید بگوییم دنیای زبان المانی کمی با سایر زبان ها متفاوت است اما مشکلاتش مانند سایر زبان های خارجی است .
بسیاری از افراد به دنبال این هستند که زبان آلمانی را در مدت زمان کوتاه بیاموزند . موسسه دنیای زبان در امر تدریس خصوصی زبان آلمانی صدر نشین است .
زبان آلمانی با دو لهجه آلمانی و اتریشی گوی
 حضرت صادق ع فرمود گناهاییکه نعمت ها دگرگون  سازند تجاوز بدیگران و گناهیکه پشیمانی  ببار اورند کشتن و ادمکشی است وان گناهاییکه بلاها نازل کند ستم است و انهاکه پرده بدرند شرابخواریست  انهاکه روزی را نگهدارند و در نتیجه کم شود زنا است وانها که نابودی شتاب کنند قطع رحم است وانها که دعا را بر گردانند و فضارا تیره وتار کند نافرمانی و ارزدن پدر ومادر است 
آموزش زبان انگلیسی در وبسایت خود آموز زبان اگر شما هم دنبال آموزش های رایگان آموزش زبان انگلیسی  هستید میتونید به وبسایت خود آموز زبان مراجعه کنید آموزش زبان انگلیسی در وبسایت خود آموز زبان دارای ویژگی های منحصر به فردیست که در ادامه قصد داریم این ویژگی های را برای شما بیان کنیم :
آموزش زبان انگلیسی رایگان 
فیلم های آموزشی زبان انگلیسی کاملا رایگان 
آموزش زبان بصورت کاملا رایگان 

ایردراپ XEONIT
پاداش: 100XNS معادل 13 دلار 

قابل ترید در BinanceDex ،این ایردراپ نقده حتما شرکت کنید 
لینک ربات
http://t.me/xeonbitairdropbot?start=1414d075927341f4932d718646dad419
مراحل زیر را برای  ثبت نام انجام دهید
ربات را استارت بزنید 
تست انسان شناسی رو حل کنید
عضویت در گروه و کانال تلگرام
فالو در توییتر
لایک در فیسبوک 
ثبت نام در سایت X eonbit و تایید ایمیل 
 مشخصاتتون رو وارد بات کنید 
 آدرس اتریوم(ERC20) خودتون وارد کنید
بالانس تون در ربات چک کنید وحالشو ببرید
در زمان جنگ، بلایای طبیعی و یا سایر
بحران ها، ارسال غذا و اقلام ضروری به مناطق دورافتاده بسیار مشکل است.
ایردراپ به روشی گفته می‌شود که اقلام ضروری از هواپیمایی برای مردم ساکن
این مناطق رها می‌شود.
ایردراپ در کریپتو به معنی توزیع توکن رایگان بین دارندگان یک ارز دیجیتالی (برای مثال بیت کوین) به عنوان پاداش است. در واقع ایردراپ نوعی تبلیغ برای یک بلاک چین خاص است و از آن برای دادن پاداش به کاربران وفادار هم استفاده می‌شود.
ادامه مطلب
داوودی گفت: علاوه بر پویش های مردمی متفاوتی که در راستای مقابله با ویروس کرونا در کانون های فرهنگی هنری مساجد کاشمر در کنار مسئولان انجام می شود، روزانه هزار عدد ماسک هم در کانون ذاکرین چهارده معصوم تولید می شود.
ادامه مطلب
من زیستنم قصه ی مردم شده است 
یک تو، وسط زندگیم گم شده است
  اوضاع خراب است،مراعات کنید 
ته مانده ی آب است،مراعات کنید 
از خاطره ها شکر گزارم، بروید 
مالِ خودتان دار و ندارم، بروید 
لیلی تو ندیدی که چه با من کردند
  مردم چه بلاها به سرم آوردند
  من از به جهان آمدنم دلگیرم
  آماده کنید جوخه را، می میرم

#علیرضا_آذر
للیمَّ افْتَحْ لی فیهِ أَبْوابَ الْجِنانِ وَأَغْلِقْ عَنّى فیهِ أَبْـوابَ النّـیران
و به شما پاداش قرآن یا پاداش صالحان در مؤمنان داده می شود.
بهشت “عقل” است ، نه “انکار”
بهشت زندگی پرهیزکاران و سفیدهاست.
قیمت بهشت ​​”کارهای عدالت” است.
درهای بهشت ​​از طریق “خداپرستی” ، “سرقت” ، “اطاعت” و “عدالت” برای بشر باز است.
اگر در دعای امروز از خدا خواسته شده است که دروازه های بهشت ​​را باز کند ، ما نیز باید به بهشت ​​را آماده کنیم. ورود
ی‌توان گفت
که پرگویش‌ترین زبان دنیا عربی است زبانی که یکی از شش زبان سازکان مملل
متحد نیز محسوب می‌شود. آثار ادبی و تاریخی زیادی به زبان عربی در دنیا
وجود دارد و یکی از زبان‌هایی است که آن را بیشتر با اشعار می‌شناسند. این
زبان بنا به دلایل مختلفی بر زبان‌های دیگر تاثیر گذاشته و برخی از کلمات
آن در این زبان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، زبان‌هایی مانند ترکی، اردو و
به صورت کلی زبان‌های جهان اسلام.
ادامه مطلب
ادعای بهترین آموزشگاه زبان بودن، بسیار سخت و پرمسئولیت است. اما ما این را ثابت کرده ایم! در آموزشگاه زبان سخن برتر (موسسه فرهنگی هنری سرای اندیشه آسمان) شما هیچ هزینه ای در ابتدا پرداخت نمی کنید. در آموزشگاه زبان ما، شما پس از پایان دوره در صورت رضایت از کلاس زبان می توانید شهریه خود را پرداخت نمایید. این اثباتیست بر ادعای ما که آموزشگاه زبان سخن برتر، بهترین آموزشگاه زبان تهران است.
از جام بلاهایی که خدا به تو می نوشانه نهایت لذت رو ببر!!
همین امتحان های سخت و پشت سر هم، امید هست که عاقبت به خیری رو به دنبال داشته باشه .. 
نگران نشو 
جزع و فزع نکن
این جام بلاها رو سر بکش
نگاهت که عوض بشه، اون جوری بشه که خدا می خواد
عاشق خدا میشی ..
زندگی عرصه زنده شدن حق
و از بین رفتن باطله
این زایش و نیست شدن
همیشه همراه دردها، ابهام ها، فشارها، تنهایی ها وووو میشه
اینجا تو لازمه یاد بگیری 
هم مراقب خودت باشی و هم زیاد بشی 
پیامبر اکرم:مَن غَرَسَ‏ غَرسا فَأثمَرَ، أعطاهُ
اللّهُ مِنَ الأجرِ قَدرَ ما یَخرُجُ مِن الثَمَرَة هرکه درختى بنشاند و آن درخت به بار نشیند، خداوند به
اندازه‏اى که آن درخت میوه دهد، او را پاداش عطا فرماید *مستدرک الوسائل: 13، ص460
زبان Quenya یکی از زبان های فانتزی و ساخته ذهن تالکین است که طرفداران زیادی دارد. این زبان یکی از دو زبان تقریبا کامل اِلفی را تشکیل میدهد. در این بخش مقدمه و معرفی زبان Quenya با زبان انگلیسی برای شما عزیزان فراهم شده است. در ادامه بخش های دیگر نیز قرار خواهند گرفت.
دریافتحجم: 750 کیلوبایت
بشربن غالب  اسدی از حضرث حسین بن علی  ع حدیث. کند که فرمود هر کس یک  ایه از کتاب خدای عزوجل را در نمازش در حال ایستاده  بخواند در برابر هر حرفی خداوند  صد حسنه برایش بنویسدو اگر در عیر از نمار بحوابد بهر حرفی ده. حسنه بنویسد  واگرفران،  گوش دهدبهر حرفی یک حسنه برایش بنویسداگر فران  را  شبانه ختم  کند فرشتگان تا صبح. برای او رحمت فرستندو یک دعای مستجاب شده نزد  خداوند دارد و این دعا یا ختم فران برای او بهتر. است  ار انچه  میان زمین  اسمان. است 
پاداش و کیفر مردم در یک چیز است

یثاب الناس أو یعاقبون بخصلة

حَدَّثَنَا أَبِی رَضِیَ اللَّهُ عَنْهُ قَالَ حَدَّثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ
یَحْیَی الْعَطَّارُ عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ أَحْمَدَ بْنِ یَحْیَی بْنِ عِمْرَانَ الْأَشْعَرِیِّ
عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ السِّنْدِیِّ عَنْ عَلِیِّ بْنِ الْحَکَمِ عَنْ إِبْرَاهِیمَ بْنِ
مِهْزَمٍ الْأَسَدِیِّ عَنْ أَبِی حَمْزَةَ عَنْ عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ ع قَالَ
إِنَّ لِسَانَ ابْنِ آدَمَ یُشْرِفُ کُلَّ ی
زندگیم همیشه با سختیا عجین شده بود مقصر خودم بودم واسه تک تک اتفاقا و مشکلاتم .قبل از این دختری بودم ساده و معصوم و مظلوم ,که حتی خجالت میکشید سرشو بالا بگیره یه جمله ای رو به زبون بیاره یا از حقش دفاع کنه .دختری بودم با ظاهر خوب و باطن پاک .دختری که حتی از صدای شنیدن جنس مخالفش احساس گناه میکرد ولی بعداز ازدواجش اون دختر ساده و معصوم و مظلوم .زیره باره مشکلات دست و پنجه نرم میکرد با کتکها .حرفای ناجور و خیانتها و تنهایی و غربت و اینکه التماسها و
یک آیه از سوره نجم با صدای استاد منشاوی که بخشی از تلاوت طور-نجم از ختم مجود هست.
وَأَن لَّیْسَ لِلْإِنسَانِ إِلَّا مَا سَعَىٰ(39) وَأَنَّ سَعْیَهُ سَوْفَ یُرَىٰ(40) ثُمَّ یُجْزَاهُ الْجَزَاءَ الْأَوْفَىٰ(41)و (نمی‌داند) اینکه برای آدمی جز آنچه به سعی و عمل خود انجام داده (ثواب و جزایی)
نخواهد بود؟//و اینکه البته پاداش سعی و عمل او را (در دنیا و برزخ) به وی بنمایند//سپس (در آخرت) پاداش کامل آن را به او بدهند
بشنوید
به این فکر می‌کردم که آدم زنده باشد و بدنش شروع کند به تجزیه شدن. نمی‌دانم بعد از مرگ چه اتفاقی برای بدن می‌افتد. می‌گندد و کرم می‌زند و چه و چه. فکر می‌کردم که آدم زنده باشد و عین‌ به عین یک همچین چیزی را ببیند. هر روز و هر ساعت، شاهدِ روندِ تلاشی تنش باشد. هر روز زشت‌تر شود. و ببیند که زشت‌تر می‌شود.
چیزِ غریبی نیست البته. در قصه‌ها آمده که با ایّوب یک چنین معامله‌ای شد. و تازه ایّوب کارِ خطایی هم نکرده بود.
اگر شما این نوشته را می‌خوانید،
«بسم الله الرحمن الرحیماللهمّ لا تؤاخِذْنی فیهِ بالعَثراتِ و اقِلْنی فیهِ من الخَطایا و الهَفَواتِ و لا تَجْعَلْنی فیه غَرَضاً للبلایا و الآفاتِ بِعِزّتِکَ یا عزّ المسْلمین.خدایا مرا در ایـن روز به خاطر لغزش‌ها مؤاخذه نکن و از من  از خطاها و بیهودگی‌ها درگذر و مرا نشان تیر بلاها و آفات قرار نده؛ ای عزت‌دهنده مسلمانان.»

مشاهده ویدیو
ویژگی منتظران: یاد امام است،

امامت را یاد کن! می خواهی دعا بخوانی، اول امامت!! چرا بعضی ها فکر می کنند که دعای فرج باید برای آخر مجالس باشد، دعای فرج برای همه ی مجالس است! هم دعای "ﻋَﻈُﻢَ اﻟْﺒَﻼء"هم دعای "اَﻟﻠّﻬُﻢَّ ُﻦْ ﻟِﻮَﻟَِ" هر دو را بخوانید .

صدقه می دهی یاد امام کن! خدایا این صدقه را به نیت سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان(عج) می دهم.اگر می خواهی صدقه ات قبول بشود یک کار دیگر هم بکن! صدقه را از طرف معصوم بده.

به قول آیت الله مجتبی ته
«٢٤٥»مَنْ‌ ذَا الَّذِی یُقْرِضُ‌ اللّهَ‌ قَرْضاً حَسَناً فَیُضاعِفَهُ‌ لَهُ‌ أَضْعافاً کَثِیرَةً‌ وَ اللّهُ‌ یَقْبِضُ‌ وَ یَبْصُطُ‍‌ وَ إِلَیْهِ‌ تُرْجَعُونَ‌ کیست که به خداوند وام دهد،وامى نیکو تا خداوند آن را براى او چندان برابر بیافزاید و خداوند(روزى بندگان را)محدود و گسترده مى‌سازد،و به‌سوى او بازگردانده مى‌شوید. نکته‌ها: در تفاسیر مختلف ١آمده است که این آیه به دنبال آیه قبل که مردم را به جهاد تشویق مى‌کرد،مؤمنان را ب
زبان در کره جنوبی
مردم این کشور یک زبان مشترک داشته و تقریباً هفتاد میلیون نفر در سرتاسر جهان به این زبان صحبت می‌کنند. ساختار زبان، گرامر و واژگان آن مشابه زبان ژاپنی بوده و بر حسب طبقه اجتماعی افراد جامعه به گویش‌های متفاوتی صحبت می‌شود، اما به حدی به هم شبیه است که برای فهم آن دچار مشکل نمی‌شوید. مردم کره خود را یک خانواده می‌دانند و به یک زبان یعنی زبان کره‌ای صحبت می‌کنند. جمعیتی بالغ بر 65 میلیون نفر در کره جنوبی و مناطق اطراف آن به ا
ایردراپ Airdrop چیست؟
ایردراپ در کریپتو (Airdrop (cryptocurrency به معنی توزیع رایگان توکن یا سکه ارز دیجیتالی به عنوان پاداش است. در واقع Airdrop نوعی تبلیغ برای به درست آوردن توجه و دنبال کنندگان برای یک بلاک چین خاص است و از آن برای دادن پاداش به کاربران وفادار هم استفاده می‌شود.
به تازگی این استراتژی به علت اثربخشی خوب و همچنین شیوه های تبلیغاتی ناخواسته و هرزنامه، به طور کلی به جامعه مجازی بزرگتر تبدیل شده است. به دلیل این شهرت، بسیاری از شبکه های اجتم
عصمت امامان علیهم السلام تبعیت از سنت آنان را واجب مى‌کند و بر
اساس این اعتقاد، فقه شیعه پویا و غنى است. در این عصر، چنان‌که در برخى از
روایات نیز آمده، شیعیان با تشویق امامان علیهم السلام به اجتهاد صحیح روى
آوردند و امامان معصوم علیهم السلام براى حفظ مواریث فقهى و کلامى، ضمن تأکید بر
اجتهاد پیروان خود را از خلط آراى شخصى با احادیث باز‌داشتند و بر حفظ،
کتابت و نقل صحیح آن ترغیب کرده، همزمان، اجتهادات فقیهان اهل‌سنت را که بر اساس قیاس و
به قلم دامنه. به نام خدا. اگر خواستید، با این متنم تا آخر بیایید تا از مُخطِّئه بیشتر بدانیم. البته با اجازه و معذرت از اساتید فن.
گرچه فقیه، اجتهادِ مبتنی بر دریافتِ عقل را روشی می‌داند ڪه حُجّیت (=دلیل، برهان) آن به علت استناد به قول و فعل معصوم (ع) است؛ اما فقیهان و مجتهدان شیعه را، مُخطِّئه می‌خوانند؛ زیرا در عین این‌ڪه در استنباط به معصوم (ع) استناد می‌ڪنند، با این وجود، آنان ممڪن است درین استنباط، خطا ڪنند، بنابراین به آنان مُخطِّئه می
چرا یادگیری زبان انگلیسی مهم است ؟
زبان انگلیسی اولین زبان از نظر زبان مادری مردم در دنیا نیست.
این زبان ،زبان رسمی 53 کشور دنیا ست.
در حدود 400 میلیون نفر در دنیا به انگلیسی صحبت می کنند.
این زبان معروف ترین زبان دوم دنیا ست.
زبان انگلیسی ، زبان بازرگانی و تجارت دنیاست.
زبان انگلیسی راه ارتباطی بازرگانی جهانی ست.
اکثر بازرگانیدهای سراسر دنیا به زبانانگلیسی انجام می شوند.
این امر ثابت میکند که یادگیری زبان انگلیسی دارای اهمیت بسیاری میباشد.
صحب
دراین روزها خیلی ها بخاطر این بلاها نیازبه کسی دارد که به آرامش برسند این جمله را از وبلاگی دیدم گذاشتم امید است کمی حالمان بهترشود 
ﺑﺰﺭ می ﻔﺖ : 
 ﻭﺍﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺷﻮﻳﺪ .ﺮﺳﻴﺪﻡ : ﻪ ﺟﻮﺭی ؟
ﻔﺖ : ﻪ ﺟﻮﺭﻱ ﻭﺍﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﻳﻪ ﻧﻔﺮ ﻣﻴﺸﻲ ؟
ﻔﺘﻢ : ﻭﻗﺘﻲ ﺯﻳﺎﺩ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺣﺮﻑ ﻣﻲ ﺯﻧﻢ ؛
ﺯﻳﺎﺩ ﻣﻴﺮﻡ ﻭ ﻣﻴﺎﻡ .
ﻔﺖ : ﺁﻓﺮﻳﻦ .ﺯﻳﺎﺩ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻥ ؛
ﺯﻳﺎﺩ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﺭﻓﺖ ﻭ ﺁﻣﺪ ﻛﻦ !...
پس هیچ وقت نگران و ناراحت چیزی نباش
ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺑﺎ
دراین روزها خیلی ها بخاطر این بلاها نیازبه کسی دارد که به آرامش برسند این جمله را از وبلاگ دیدم گذاشتم امید است کمی حالمان بهترشود 
ﺑﺰﺭ می ﻔﺖ : 
 ﻭﺍﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺷﻮﻳﺪ .ﺮﺳﻴﺪﻡ : ﻪ ﺟﻮﺭی ؟
ﻔﺖ : ﻪ ﺟﻮﺭﻱ ﻭﺍﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﻳﻪ ﻧﻔﺮ ﻣﻴﺸﻲ ؟
ﻔﺘﻢ : ﻭﻗﺘﻲ ﺯﻳﺎﺩ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺣﺮﻑ ﻣﻲ ﺯﻧﻢ ؛
ﺯﻳﺎﺩ ﻣﻴﺮﻡ ﻭ ﻣﻴﺎﻡ .
ﻔﺖ : ﺁﻓﺮﻳﻦ .ﺯﻳﺎﺩ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻥ ؛
ﺯﻳﺎﺩ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﺭﻓﺖ ﻭ ﺁﻣﺪ ﻛﻦ !...
پس هیچ وقت نگران و ناراحت چیزی نباش
ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺑﺎ
راه رهایی از گرفتاری و بلاها:
در کنار امور مادی و اقدامات پزشکی خوب است برای رفع بلا به درگاه خدا تضرع کنیم تا به عنایت خدا مشکلات برطرف شود.
فَلَوْلَا إِذْ جَآءَهُم بَأْسُنَا تَضَرَّعُواْ وَلَکِن قَسَتْ قُلُوبُهُمْ وَزَیَّنَ لَهُمُ الشَّیْطَنُ مَا کَانُواْ یَعْمَلُونَ‏.سوره انعام - آیه ۴۳

پس چرا هنگامى که ناگوارى‏ هاى ما به آنان رسید، توبه و زارى نکردند؟ آرى (حقیقت آن است که) دل‏ هاى آنان سنگ و سخت شده و شیطان کارهایى را که مى‏ کردند،
آموزش زبان انگلیسی :اگر شما جز اون دسته از دانش آموزایی که دوست داری زبان انگلیسی مثل آب خوردن یاد بگیری کافیه به وبسایت خود آموز زبان سر بزنی و مقالات و فیلم های رایگان وبسایت خود آموز زبان رو ببتی برای اینکار تنها یه راه ساده هست و اون اینه به وبسایت خود آموز زبان سر بزنی یکی از مقالات مهم و و پر بازدید ما آموزش زبان انگلیسی همراه با رقصه یادت نره این مقاله ارزشمند رو از دست ندی و حتما حتما دنبالش کنی 
مزیت های یادگیری زبان در روانشناسی از مزایای یادگیری زبان دوم می توان به رشد مغز ، جلوگیری از زوال عقل ، تقویت حافظه ، جذب مخاطب و… اشاره کرد.”داشتن یک زبان دیگر داشتن روح دوم است.” مردم قبلاً تصور می کردند که یادگیری دو زبان باعث سردرگمی در ذهن می شود.یک نظر پوچ این 
ادامه مطلب
امام صادق ع فرمود همانا مومن  ببرادرش تحفه میدهم  گعتم چیست  فرمودمانند مانند جای نشتن متکا خوراک و پوشاک و سلام پس بهشت برای  پاداش او گردن کشد  خدای عزوجل ببهشت وحی فرماید که من طعام ترا بر اهل  دنیا ساختم مگر بر پیغمبر ووصی. پیغمبر و چون روز قیامت خدای عزوجل ببهشت وحی کند که دوستانم را در برابر  تحفهایشان  پاداش ده پس غلمان  وحوریانی بیرون ایند  که طبقهایی که از مروارید سر پوش داردهمراه داشته باشند چون انهابدوزخ و هراسش نگرند و  بهشت را
پاداش ترک گناههر کسی که گناهی را بخاطر خدا ترک کند پاداشی دنیوی و اخروی دریافت می کند.یکی از عوامل تقویت اراده و ایمان فرد برای مقابله با گناه، دانستن پاداش های آن است که در اینجا چند روایت در ضمن پاداش ترک گناه می گوییم:
1. مجاهد در راه خدا و شهید شدنقال امیرالمونین علیه السلام : مَا الْمُجَاهِدُ الشَّهِیدُ فِی‏ سَبِیلِ‏ اللَّهِ‏ بِأَعْظَمَ‏ أَجْراً مِمَّنْ قَدَرَ فَعَفَّ لَکَادَ الْعَفِیفُ أَنْ یَکُونَ مَلَکاً مِنَ الْمَلَائِکَة پاد
قسمت نشد تا در کنار هم بمانیمقسمت نشد تا در هوای هم بمیریمتا سرنوشت ما جدایی رو رقم زدای یار عاشق از جدایی ناگزیریمفرصت نشد غمگین ترین آواز خود رادر خلوت معصوم چشمانت بخوانمفرصت نشد غمگین ترین آواز خود رادر خلوت معصوم چشمانت بخوانمصد سوز پنهان مانده در سازم که یک شببا گریه در چشمان گریانت بخوانمآیینه ام چین خرده از رنج جداییاز تو سرودن یعنی فصل آشناییتو رفته ای تا صد بهار ارغوانیبعد از تو دشت و خانه را بر بگیردبعد از تو ای عاشق ترین هر کوچه
به احترام آقای کیارستمی که از قلمش هم واقعیت و صمیمیت می چکد . . .

در تاریک ترین شبدر انتهای کوچه ای بن بستروی دیوار گلینگل یاسی می شکفدبیزارم از زبانزبان تلخزبان تنداز زبان دستوراز زبان کنایهبا من به زبان اشاره سخن بگوچه راه دشواریستگذر از شب، از روزگذر از خیر، از شراز نیک و بدگذر از سکوتاز هیاهواز نفرتاز خشماز عشقاز عشقدر لغت نامه ی زندگی من،معنی عشق همواره متغیر بود.

سخت می کوشم ،بی شادی ، بی اندوه
هزاران بار ،از آفتابی ترین روز،به
معرفی زبان برنامه نویسی سی شارپ –  C Sharp یا C#
زبان برنامه نویسی سی شارپ (زبان برنامه نویسی C# یا C Sharp) یک زبان برنامه نویسی چند شیوه ای است که شامل اصول وابستگی زیاد به نوع (Strong Typing)، دستوری، اعلانی، تابعی، جنریک یا جامع، شی گرا (مبتنی بر کلاس) و مبتنی بر کامپوننت است. زبان برنامه نویسی سی شارپ توسط شرکت مایکروسافت در پروژه .NET توسعه یافت و بعدها توسط استانداردهای Ecma و ISO به عنوان یک زبان برنامه نویسی استاندارد مورد تایید قرار گرفت. سی شارپ یکی از
پریروز برای اولین بار وقتی تئی بغلم بودی، دستاتو دور گردنم حلقه کردی، منو بوسیدی و گفتی (مامان دودت دارم)
فقط تونستم بگم الحمدلله خدایا شکرت، منم خیلی دوستت دارم دخترم
خداجان
این دخترک بنده ی خودته
ففط سر من منت گذاشتی، فرصت رشدی در اختیارم قرار دادی، لطفی کردی، ینده ت رو امانت دستم سپردی
عشقشم خودت کاشتی تو دلم تا براش مادری ای بکنم که شمه ای از محبت تو به خودش رو لمس کنه
حالا درسته بچم میدونمش و دوستش دارم
ولی بخاطر اینکه حیفه بنده ایت که م
مزد ای که ابتدا توسط ناشر بریتانیایی اتحادیه فولیو، در دو سال نخست کارکرد خویشتن یعنی سالهای (۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ میلادی) حمایت شد اما بعد تر مدیریت سرمایه گذاری راثبون سرپرست جدید این پاداش شد. هدف این جایزه ادبی بریتانیایی که از شروع خواسته رقیبی بخاطر پاداش معتبر من بوکر باشد ادبیات بریتانیا صرف دید از ملیت نویسندگان است و از همین رو نیز همه آثاری که به کلمه انگلیسی در بریتانیا منتشر شده اند اعم از کلکسیون شعر، ادبیات کوتاه، آثار غیرداستانی و ر
مردی خانه بزرگی خرید. مدتی نگذشت خانه اش آتش گرفت و سوخت. رفت و خانه دیگری با قرض و زحمت خرید. بعد از مدتی سیلی در شهر برخاست و تمام سیلاب شهر به خانه او ریخت و خانه‌اش فرو ریخت.شیخ را ترس برداشت و سراغ عارف شهر رفت و راز این همه بدبیاری و مصیبت را‌ سوال کرد.ابو سعید ابوالخیر گفت: خودت می‌دانی که اگر این همه مصیبت را آزمایش الهی بدانیم، از توان تو خارج است و در ثانی آزمایش مخصوص بندگان نیک اوست. شیخ گفت: تمام این بلاها به خاطر یک لحظه آرزوی بدی ا
امام زمان علیه السلام (از مجموعه ۱۴ معصوم)
پدیدآور: زهرا عبدی
ناشر: جمکران
تعداد صفحه: ۲۳
یکی از دغدغه‌های والدینی که دوست‌دارند فرزندانی با ایمان داشته‌ باشند، آشنا کردن کودکان با معصومین علیهم السلام است.
در این کتاب سعی شده است به مباحثی نظیر چگونگی ولادت امام زمان علیه السلام؛ معرفی مادر ایشان و ویژگی‌های شخصیتی آن بانو؛ دوران کودکی امام زمان علیه السلام در نزد پدر بزرگوارشان امام حسن عسکری؛ چگونگی رسیدن به مقام امامت در زمان کودکی؛
ساده ، روان و بسیار دقیق . . نگاه عباس کیارستمی به زندگی و زیستن . .

در تاریک ترین شبدر انتهای کوچه ای بن بستروی دیوار گلینگل یاسی می شکفدبیزارم از زبانزبان تلخزبان تنداز زبان دستوراز زبان کنایهبا من به زبان اشاره سخن بگوچه راه دشواریستگذر از شب، از روزگذر از خیر، از شراز نیک و بدگذر از سکوتاز هیاهواز نفرتاز خشماز عشقاز عشقدر لغت نامه ی زندگی من،معنی عشق همواره متغیر بود.

سخت می کوشم ،بی شادی ، بی اندوه
هزاران بار ،از آفتابی ترین روز،ب
نرفته غربتش از یاد، یا رسول اللهز داغ فاطمه فریاد، یا رسول اللهبه ضربه ای درِ آتش گرفته با مسماربه روی دخترت افتاد یارسول الله****چه شد که حُرمت این بیت، در مدینه شکست؟!درِ حریمِ الهی به خشم و کینه شکستچه شد وصیتِ بر دوستی به اهل کسا؟!سه روز بعد شما استخوان سینه شکست***پیام غربت او شد به عاشقان ابلاغکه پر کشید پرستو نیامده از باغشکست شاخه و افتاد سِرّ مُستَودعنشست فاطمه بر خاک، آه از این داغ***برای دفن، تنش دستِ خادمه ماندهبه گاهواره ی او خیره ف
رسالت و مأموریت شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس (iNoti) ، حضور فعال و موثر در کسب و کار سنتی، فضای مجازی و ارائه رسالتی که خود را نسبت به آن متعهد می‌داند؛ ارائه خدمات متفاوت به مشتریان با کیفیت عالی می‌باشد.
چشم انداز اصلی آی‌نوتی در آینده اخذ بیشترین سهم بازار کسب و کار مجازی و خدمات بازاریابی دیجیتال در حوزه‌های گوناگون است.
بسیاری از صاحبان کسب و کارها می‌توانند از طریق آی نوتی به معرفی کسب و کار خود بپردازند و ارتباط خود با مشتری
یادگیری پسوندها در زبان ترکی استانبولی برای زبان آموزان از اهمیت ویژه ای برخوردار است . با اضافه کردن پسوندها به ریشه اسم و یا ریشه فعل واژه های جدید با معانی متفاوت می توان ساخت . زبان ترکی استانبولی یک زبان پسوندی است و بر خلاف زبان فارسی یا عربی و برخی زبان های دیگر ، پیشوند در این زبان هیچ نقشی ندارد .
ادامه مطلب
اگر به دنبال یادگیری زبان آلمانی هستید باید بدانید که این زبان جزء سه زبان مهم دنیا به شمار می آید و افراد زیادی به دنبال یادگیری این زبان هستند .
باید بگوییم که دنیای زبان آلمانی کمی با سایر زبان ها متفاوت است اما چالش ها و مشکلات آن مانند سایر زبان های انگلیسی است .
بسیاری از پزشکان برای گذراندن دوره های تخصصی خود به دنبال تحصیل در اتریش یا آلمان هستند به همین دلیل باید قبل از مهاجرت زبان این کشورها را بیاموزند تا بتوانند به راحتی در آن جا ز
سنت
2- فعل معصوم:
اعمال و افعالی را که معصومین علیهم‌السلام انجام می‌داده‌اند اگر چه در سخنانشان نفرموده باشند «فعل معصوم» می‌نامند.
پس در مواردی که احکام و قوانین الهی در عمل و کردار معصوم متجلی
شده باشد، فقها و مجتهدین می‌توانند طبق شرایطش به آن استناد نمایند و بر
اساس آن فتوا دهند. مثلا انجام فعلی از سوی معصوم حداقل بر حرام نبودن آن دلالت دارد، چنان که ترک عملی از جانب ایشان حداقل دلیل بر واجب نبودن آن است.
به طور کلی هر عملی را که معصو
یا منور القلوب

مرسی مهناز بابت معرفی :))

+بچه ها، علیکم به دیدن این فیلم.
بامزه است.
انقدر خنده های دختر بچه (جیران ) رو دوس داشتم که دلم میخواست یه لقمه کنم بخورمش.

یه جاش دو تا بچه ها میخواستن دوست شن باهم.
پسره میگه اسمت چیه؟
دختره میگه "جِریان"
وای. انقد بامزه اسمش و اشتباه میگه :)))

یه جاش میخواد معصوم خانومو راضی کنه ببردش پارک، میگه " معصوم خانم؟! تو دوس داشتی بچه که بودی معصوم خانومتون نبردت پارک؟! "
انقد دوس داشتم اینجاشو :)))

امروز را مرخصی گرفتم که خونه تکونی را جلو ببرم. تا ساعت ۱۲ خوب پیش رفتم ولی کاش قلم پام میشکست و نمیرفتم سمت ظروف قدیمی!!!! نمیدونم چطور شد ولی ۱۱- ۱۲ کاسه و یک بشقاب چینی پودر شد!!! خیلی شوکه شدیم.. من و میم خیلی ناراحت شدیم. عذاب وجدان داره نابودم میکنه..کاش مادربزرگ از این کاسه ها داشته باشه و بهمون میداد

عملا سر شدم و قورمه سبزی خوشمزه به دلم ننشست

قضا بلا بوده ولی یادگاری بود و کاش وسیله خودم جاش آسیب میدید!!!
خدایا شکرت. الهی ضرر به جون نیاد.
خبرگزاری تسنیم: به موجب ماده واحده قانون مربوط به تعیین عیدی و پاداش سالانه کارگران شاغل در کارگاه‌های مشمول قانون کار مصوب سال 1370 مجلس شورای اسلامی، کلیه کارفرمایان مکلفند به هر یک از کارگران خود به نسبت یک سال کار معادل 60 روز آخرین مزد به عنوان عیدی و پاداش بپردازند، مبلغ پرداختی از این بابت به هر یک از کارگران نباید از معادل 90 روز حداقل مزد روزانه قانونی تجاوز کند.
همچنین به موجب تبصره یک ماده واحده مذکور، مبلغ پرداختی به کارگرانی که کم
 ابن فضال در حدیثی مرفوعی که سند انرابمعصوم رسانده حدیث کند که خدابوعزوجل بعیسی ع فرمود ای عیسی مرا در خاطرخود یاد کن تا من نیز تورا بیاد ارم ومرا در میان مردمان یاد کنگتا من نیز تو را در میان جمعی بهتر از جمع ادمیان یعنی فرشتگان یاد کنم ای عیسی دلت را برایمن نرم کن ودر تنهاییها بسیار مرا یاد کن وبدان که شادیمن باینستکه برای من تواضع کنی ودر بارهزنده دل باش و مرده دل و افسرده مباش  شرح مجلسی ره در اینکه نفس در این حدیث معنای ان جیست  وجوهی نقل
۰English زبان آلمانی هند و اروپایی منشاء در انگلستان است که ریشه های خود را در زبان های شمال اروپا (سرزمین اصلی از زوایای ، Saxons و فریزی) که واژگان غنی شده بود و نحو و دستور زبان توسط انگلیسی-نورمن فرانسه تغییر [توجه 1] ، به ارمغان آورد توسط Normans ، و سپس توسط فرانسوی با Plantagenêt. زبان انگلیسی است بنابراین از حدود 60-70 درصد از کلمات از نورمن و منشاء فرانسه تشکیل شده است. زبان انگلیسی نیز به شدت توسط زبان های رومنس ، به خصوص استفاده از الفبای لاتین و همچنی
کودک معصوم دررحم مادر چنان در آرامش وامنیتی بودکه بعد از به دنیا آمدن به همه اجازه میداد از اون نگهداری کنن گویی دنیای خوشبینی وامید او تمامی نداشت دنیایی سرشار از اعتماد چونکه ازجایی که آمده بود همه چیز امن وراحت بود نمیدانست به کجا آمده انگارهنوز درهمون عالم پاکی بود خودش ودنیا برایش پاک بود خدایی بود که فقط خوبیها رابرای اون به ارمغان آورده بود برای اوخطری وجود نداشت شایدم اون رو انکار میکرد چنان مشکلات راراهی اعماق وجودش کرده بود که و
سریال ترکی استانبولی ظالم دوبله فارسی
دوبله فارسی تا قسمت (78)داخل کانال قرارداده شد
سریال: استانبول ظالم
محصول:ترکیه
زبان:ترکی + دوبله فارسی
سال انتشار:2019
⭐️امتیاز:6 (302 رای)
کیفیت : 480p
سبک:درام
بازیگر:Mine TugaySera KutlubeyBahar Sahin
خلاصه داستان سریال استانبول ظالم : شعاری که سریال کارش رو باهاش شروع کرد این بود ” هیچ کس در مورد گناهی که باهاش امتحان نشده معصوم نیست
ادامه مطلب
شب گذشته در دیدار شاعران: حفظ هویت ملت بسیار مهم است، چرا که ملتی که هویت خود را از دست بدهد، در مشت بیگانگان گم میشود و از بین میرود/ راجع به زبان فارسی بنده نگرانم. من از صداوسیما گله مندم. بجای اینکه زبان صحیح و معیار را ترویج کند، زبان بی هویت را ترویج میکند. وقتی یک مجری یک تعبیر فرنگی را در صداوسیما تکرار میکند، موجب آلوده شدن زبان به زوائد مضر میشود. ما داریم مفت زبان خودمان را آلوده میکنیم. نگذارید زبان فارسی دچار فرسودگی و ویرانی شود.
به گزارش عصرحباد؛ نکاتی که حجت الاسلام والمسلمین سید محمد مومنی امام جمعه محترم حبیب آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته مورخ 98/5/18 بیان نمود را در ادامه می خوانیم.۱- قبول مسئولیت در حکومت طاغوت و زمامداران ظالم و ستمکار و تحصیل درآمد از این طریق، حرام است.۲- هر ولایت و حکومتی که به ولایت امام معصوم (ع) منتهی نشود، ولایت طاغوت است.۳- در زمان غیبت امام معصوم(ع)، ولایت فقیه جامع الشرائط، در امتداد ولایت معصوم(ع) است.۴- امامان معصوم ما (ع)، در هر شرای
ویژگی منتظران: یاد امام است،
امامت را یاد کن! می خواهی دعا بخوانی، اول امامت!! چرا بعضی ها فکر می کنند که دعای فرج باید برای آخر مجالس باشد، دعای فرج برای همه ی مجالس است! هم دعای "ﻋَﻈُﻢَ اﻟْﺒَﻼء"هم دعای "اَﻟﻠّﻬُﻢَّ ُﻦْ ﻟِﻮَﻟَِ" هر دو را بخوانید .
صدقه می دهی یاد امام کن! خدایا این صدقه را به نیت سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان(عج) می دهم.اگر می خواهی صدقه ات قبول بشود یک کار دیگر هم بکن! صدقه را از طرف معصوم بده.
به قول آیت الله مجتبی تهرانی
چه بلاها که نیامد به سرم، خوب ببین...
چه کس گفته سکوت، علت راضی شدن است؟
سیلی محکم غم ، لال شدن داشت ،✨همین✨
✨✨✨
سونیا_پوردولتی
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
سلام امروز میخوام در مورد برنامه نویسی براتون توضیح بدمبه زبان ساده میتوان گفت که برنامه نویسی وسیله ارتباط یک برنامه نویس با رایانه است .در واقع کامپیوتر کودن هست و نمی فهمه و ما باید اون رو متوجه کنیم.برنامه نویسی فوایدی دارد که در پست های بعدی به آن خواهم پرداخت.انواع زبان های برنامه نویسی:1-زبان های تحت وب
2-زبان های تحت ویندوز
3-زبان های تحت موبایلزبان های تحت وب :معمولا برای طراحی صفحات وب استفاده می شود مانند PHP،HTMLو...و همچنین جاوااسکپری
سلام امروز میخوام در مورد برنامه نویسی براتون توضیح بدمبه زبان ساده میتوان گفت که برنامه نویسی وسیله ارتباط یک برنامه نویس با رایانه است .در واقع کامپیوتر کودن هست و نمی فهمه و ما باید اون رو متوجه کنیم.برنامه نویسی فوایدی دارد که در پست های بعدی به آن خواهم پرداخت.انواع زبان های برنامه نویسی:1-زبان های تحت وب
2-زبان های تحت ویندوز
3-زبان های تحت موبایلزبان های تحت وب :معمولا برای طراحی صفحات وب استفاده می شود مانند PHP،HTMLو...و همچنین جاوااسکپری
کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان c

زبان سی که از زبان های برنامه نویسی پر طرفدار و مادر زبان های خانواده سی می باشد به دلیل شی گرایی و مرجع بودن طرفداران زیادی دارد جهت آموزش این زبان کتاب آموزش زبان سی با ابزارهای تحت ویندوز را به شما پیشنهاد می کنیم
دانلود کتاب از کتاب سبز

برای ورود به عرصه ماینینگ، علاوه بر اقداماتی چون انتخاب ارز دیجیتال مناسب و تهیه تجهیزات سخت‌افزاری، انتخاب یک استخر استخراج مناسب نیز از آن دست اقداماتی است که اهمیت ویژه‌ای دارد و باید مورد توجه قرار گیرد.
بعضی افراد استخرهای استخراج بیت کوین را با استخراج ابری بیت کوین اشتباه می گیرند. استخرهای استخراج شامل گروهی از ماینرها هستند که بر اساس میزان مشارکت خود در شبکه پاداش می گیرند، اما استخراج ابری یک ارائه دهنده خدمات استخراج است ک
زبان آلمانی یکی از آسانترین زبان ها برای یادگیری است . راه هایی برای یادگیری سریع زبان آلمانی وجود دارد . سریعترین روش برای آموزش این زبان ، تدریس خصوصی هوشمندانه و اصولی می‌باشد نه مطالعه ی سخت و طاقت فرسا.
آلمان یک کشور بسیار مناسب برای کسب و کار است . این کشور بزرگترین اقتصاد را در اتحادیه اروپا دارد . مراکز علمی بسیار پیشرفته ای در این کشور وجود دارد که برای ورود به این دانشگاه ها اولین راه یادگیری زبان آلمانی است . دانشگاه های آلمان شهرت
تصور می‌کنیم نیازی نباشد که در مورد اهمیت آموزش زبان انگلیسی صحبت کنیم
چراکه امروزه همه بر اهمیت آن واقف هستند. زبان انگلیسی رایج‌ترین زبان
دنیا محسوب شده  و زبانی بین المللی است. علاوه بر این‌ها زبان انگلیسی،
زبان اصلی بیش از 60 کشور بوده و بسیاری از کشورها نیز انگلیسی را به عنوان
زبان دوم مردم کشورشان انتخاب کرده‌اند. امروزه دیگر یادگرفتن زبان برای
تمامی مردم دنیا یک اجبار است چراکه برای ارتباط برقرار کردن با مردم سراسر
این کره زیبا
سطح A1 زبان ایتالیایی را با کمترین هزینه خودآموز نمائید. در واقع با تهیه این جزوه تمام نکات مرتبط با دستور زبان ایتالیایی در سطح A1 زبان ایتالیایی همراه خود داشته باشید. مناسب حتی برای زبان آموزانی که قصد آمادگی شرکت در دوره های اسپرسو سطح A1 دارند.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها