نتایج جستجو برای عبارت :

یا شمس الشموس ادرکنی

مژده ای دل که دلربا آمددلربایی گره گشا آمد محنت و درد و غم فراری شدشادی و رحمت و صفا آمدامام رضا علیه السلام:
خدا رحمت کند کسی را که «امر ولایت ما» را زنده می سازد. پرسیده شد امر شما چگونه زنده می شود؟ فرمود علوم و معارف و احادیث ما را فرا گرفته و به دیگران بیاموزد. زیرا مردم اگر با زیبایی های سخنان ما آشنا گردند از ما پیروی خواهند نمود.
بحارالانوار جلد ۲ صفحه ۳۰✨✨✨ ولادت شمس الشموس، نگین ایران زمین، امام هشتم،
علی ابن موسی الرضا علیه السلام
ب
بسم الله الرحمن الرحیم
خانه ای روشن به نور شمس الشموس حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام
بنیادی برای زدودن گرد وغبار محرومیت از چهره آنها که نیازمند دستگیری و یاری هستند.
اینجانب مهران همتی مسئول کانون نخبگان امام رضا (ع) شعبه 57 محله شهرک پارسیلون شهرستان خرم آباد استن لرستان می باشم
خوش آمد می گویم به تمام عزیزانی که به وبلاگ کانون نخبگان امام رضا (ع) شعبه 57 سر زدند
ان شا الله بتوانیم قدمی مثبت برای همشهریان عزیز خود برداریم بنده و پنج تن

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

بیشتر از هر صلواتی، خدا!
صل علی علیّ موسی الرّضا
تامّةً، زاکیةً، باقیه
دائم و پیوسته، سلیس و رسا
پاک درودی که نباشد دروغ
ناب دعایی که نباشد ریا
تازه سلامی که نباشد کهن
تیز بریدی که نیفتد ز پا
بگذرد از دود و دم شهر ری
بال گشاید به سوی کبریا
نامهٔ عشاق برد سوی دوست
تازه کند قصهٔ باد صبا
گاه شود هم‌نفس موج‌ها
گاه شود هم‌سفر ابرها
گاه چو آهو بنهد پا به بند
گاه شود همچو کبوتر رها
هر سحرش ذکر خفی: فاطمه
نیمشبش بانگ جلی: مرتضی
گاه کند گریه برای حسن
گا

جهت برکت:بعداز تلاوت هر آیه سوره الشمس بگو شمس الشموس ویا انیس النفوس ادرکنی که به آب و نمک بدمید و آب را خورده نمک را نگه دارید((60 ))
بسم الله الرحمن الرحیم
حوامیم ( یعنی سوره های غافر و فصلت و شوری وزخرف و جاثیه ودخان واحقاف) مغز قران هستند حوامیم هفت تا است و در های دوزخ هفت به نام های جهنم و حطمه و لظی و سعیر و سقر  وهاویه و جحیم که روز قایمت هر سوره آید وبر دری از این در ها بایستد و رها نکند که هیچ خواننده این سوره ها اورا به دوزخ برند این حوا
به یمن فرخنده زاد روز  ولادت با سعادت شمس الشموس ، حضرت ابالحسن ، امام علی بن موسی الرضا(علیه السلام) دهه کرامت در تاریخ23/4/1398 ، مراسم جشنی در کتابخانه مرحوم حاج عیسی رضایی همراه با اعضا کتابخانه برگزار گردید.در ابتدای این برنامه مداح اهل بیت آقای اکبری قرآنی قرائت شد و با اشاره به فضایل ومناقب حضرت رضا(علیه السلام) مروری بر زندگانی وشخصیت حضرت داشت و همگان را به پیروی واطاعت ازدستورات چهارده معصوم((علیه السلام)) توصیه نمود.در ادامه پس  از مو
بسم اللّٰه الرحمن الرحیم 
دیشب به جلسه دیر رسیدم ، و متاسفانه قسمتی از مباحث که مطرح شده بود رو از دست دادم . ولی میتونم بگم جلسه با برکتی بود !
جناب سید عبدالکریم حسینی ، از این میگفتن که چطور از مسیری که ما رو به سمت ولی عصر (عج) هدایت میکنه به بیراهه کشیده نشیم . و از کلید واژه ی #نماد_مهدوی استفاده کردن ؛ تابلو هایی که باعث بشن از یاد امام عصر (عج) غافل نشیم ‌و همواره به مسیری که باید و شاید هدایت شیم . 
برای نماد مهدوی ساختن باید از محیط پیرامو

عاصی و محتاجِ ترّحم شدم راهیِ بیت‌الکرمِ قم شدم   رد شدم از وحشتِ دشتِ کویر رد شدم از تشنگیِ گرمسیر   کیست که این‌گونه جلا می‌دهد بوی غریبیِ رضا می‌دهد   پاره‌ای از بارگهِ شاه طوس! فاطمه ای خواهر «شمس‌الشّموس»!   عمّه‌ی مظلومه‌ی «صاحب زمان»! روشنیِ نیمه‌شبِ جمکران!   از سفر سختِ کویر آمدم شاعر و رنجور و فقیر آمدم   اذنِ زیارت بده بانو! به من رو به تو کردم، بنما رو به من   اذنِ نمازم بده، بانویِ آب! روضه‌ی معصومیت آفتاب!   «شیعه» به نام ت

عاصی و محتاجِ ترّحم شدم راهیِ بیت‌الکرمِ قم شدم   رد شدم از وحشتِ دشتِ کویر رد شدم از تشنگیِ گرمسیر   کیست که این‌گونه جلا می‌دهد بوی غریبیِ رضا می‌دهد   پاره‌ای از بارگهِ شاه طوس! فاطمه ای خواهر «شمس‌الشّموس»!   عمّه‌ی مظلومه‌ی «صاحب زمان»! روشنیِ نیمه‌شبِ جمکران!   از سفر سختِ کویر آمدم شاعر و رنجور و فقیر آمدم   اذنِ زیارت بده بانو! به من رو به تو کردم، بنما رو به من   اذنِ نمازم بده، بانویِ آب! روضه‌ی معصومیت آفتاب!   «شیعه» به نام ت
شب میلاد شمس الشموس علی بن‌ موسی الرضا ع
نوکر‌ که باشی از‌ کریمان زر نمی خواهی
مستِ نگاهِ یاری و ساغر نمی خواهی 
مجنون که باشی غیرِ لیلا را نمی بینی 
غیر از مجالِ عاشقی دیگر نمیخواهی
وقتی که جَلدِ بامِ اربابِ خودت باشی
بالت اگر بشکست روزی، پر نمی خواهی 
در صحن ‌گوهرشاد باشی خوب میفهمی
با عشق آقا شادی و گوهر نمی خواهی 
تیر محبت را به جان خواهی خرید آری
در کارزار عاشقان ، سنگر نمی خواهی
سجاد نوبختی
هتل قصر الضیافه مشهد توضیحات و مشخصات
هتل قصر الضیافه مشهد در ضلع شرقی حرم امام رضا (علیه السلام) و در قسمت ورودی صحن هدایت حرم در شهر مقدس مشهد واقع شده است.هتل قصر الضیافه مشهد در سال 1385 در ضلع شرقی بارگاه ملکوتی حضرت رضا (علیه السلام) افتتاح گردید.این هتل 5 ستاره در 3 طبقه و 57 باب اتاق و سوئیت با مجهز‌ترین و لوکس‌ترین امکانات مطابق با استانداردهای روز هتلداری در ورودی صحن هدایت بنا شده است.ویژگی منحصر بفرد این هتل موقعیت مکانی آن است.زیرا
شب پنجم محرم 
سفر ما فردا صبح تموم میشه ،
چهار روز رو زیر سایه شمس الشموس گذروندیم ...
امروز رو با حرم آقا شروع کردیم ، آخر شب هم با حرم تموم کردیم ... 
آفتاب داغِ صبحهای حرم ، فرش هایی که سریع نظافت میشدن 
و‌ بعد توسط کلی ادم زحمتکش پهن میشدن و خادم هایی که با خوشرویی جواب‌ میدادن زیبایی حرم رو چندین برابر میکردن
از جمله قشنگ ترین چیزهایی که تو مشهد دیدم ، اینه که هر نذری که داشته باشن چه چایی و چه شله و ... توی ظرف و لیوان های شیشه ای میریزن و پخ
ابوالحسن علی بن موسی الرضا (۱۴۸–۲۰۳ ه‍. ق.)، ملقب به «رضا» امام هشتم شیعیان دوازده امامی که وی را با عنوان
امام رضا یاد می‌کنند. پدر او ابوالحسن موسی الکاظم‌الصابر هفتمین امام شیعیان و مادرش
طبق روایات مختلف نام‌ها، کنیه‌ها و لقب‌های «ام‌البنین، نجمه، سکن و تکتم» را دارد.
زادگاه علی بن موسی شهر مدینه بود و در توس درگذشت. شیعیان مأمون خلیفهٔ عباسی را که
او را ولیعهد حکومت عباسیان کرده بود را مسئول مرگش می‌دانند. مقبرهٔ وی در شهر مشهد
قرا
 بسم الله الرحمن  الرحیم- نظریات شخصی است- یک دسته گل حکمت- از رسول  رحمت واسعه الهی صلواته اللهعلیه والسلم- هرکسی که پدر ومادر از او راضی  باشد خداوندمنان از او راضی است- چهار بار- دروازه اسمان برای نزول رحمت الهی باز میشود زمانی که باران میاید که باران نشانه رحمت بزرگ الهی است مقداری هم زیر باران باشید-فرمودند اگر درمکه هستید زیر ناودان طلا درکعبه باشید ودعا کنید وحوایج خود وکل رابخواهید واگر درعراق هستید به کناربارگاه بهشتی امام حیسن عل
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">

دانلود با کیفیت 320
متن مولودی داره میریزه داره میریزه گله که از آسمون جواد مقدم
داره میریز
بسم الله الرحمن الرحیم

معنادهی اعداد رکعات به جایگاه و کارکرد هر نماز
یکی از مولفه‌های تمایزدهنده
نمازهای یومیه، تفاوت آن‌ها در تعداد رکعات است.
به طور کلی اعداد زوج، خاصیت تثیبت‌کنندگی
و اعداد فرد خاصیت ارتقادهندگی به رتبه بالاتر را دارند.
در دستگاه برنامه‌ریزی بر مبنای
اوقات پنجگانه، سیر از وقت مغرب شروع شده و به وقت عصر خاتمه می‌یابد که با پایان
عصر یک روز، غروب ظاهر شده و به مغرب روز دیگر وارد می‌شویم.
در این سیر، شروع با نماز مغ
کلیاتی راجع امام رضا علیه‌السلام
نگاهی کوتاه به زندگی امام رضا علیه السلام
پیامک‌های تسلیت ویژه شهادت امام رضا(ع)
پخش زنده و مستقیم از حرم مطهر امام رضا علیه السلام 
توصیه امام رضا (ع) برای افزایش طول عمر
چرا امام رضا (ع) "شمس‌الشموس" نامیده شد؟
نکاتی که باید درباره حرم مطهر امام رضا(ع) بدانید
تصاویر هوایی از زائران پیاده امام رضا(ع) 
شأن امام رضا (ع) در بیانات امام خمینی(س)
مداحی سوزناک با نوای حاج محمود کریمی ویژه شهادت امام رضا (ع)+فیلم
امام
زندگی‌نامه حضرت امام رضا (علیه السلام)
حضرت ثامن الحجج امام رضا (ع) در ۱۱ ذی القعده سال ۱۴۸ هجری قمری در مدینه منوره دیده به جهان گشود و در آخر ماه صفر سال ۲۰۳ هجری قمری در شهر توس به شهادت رسید.بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی عَلِیَّ بن مُوسَی الِّرِضا المَرُتَضی اَلاِمامِ التَّقیِّ النَّقیِّوَ حُجَتِکَ عَلی مَن فَوقَ الاَرضِ و َمَن تَحت الثَّری اَلصِدّیقِ الشَّهیدِ صَلاةً کَثیرَةً تآمَّةً زاکِیَةً مُتَو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها