نتایج جستجو برای عبارت :

فضیلت دعای یا من اظهر الجمیل

اى کسى که زیبائى را آشکار و زشتى را مى پوشانى!اى کسى که گناهکار را (فورى) مواخذه نمى کنى و پرده را نمى درى! اى کسى که داراى عفو عظیمى! اى کسى که داراى گذشت نیکویى! اى کسى که آمرزشت وسیع است! اى کسى که دستهایت را براى رحمت گشوده اى! اى همراه هر نجوایى! اى کسى که هر شکایتى به تو منتهى مى شود! اى روى با کرامت! اى کسى که داراى منت عظیمى! اى کسى که قبل از استحقاق بندگان نعمتت را آغاز کرده اى! اى آقاى ما! اى پروردگار ما! اى مولاى ما! و اى نهایت آرزوى ما! از تو
دعای "یا من اظهر الجمیل" معرفی شده توسط حجت الاسلام فرحزاد در برنامه سمت خدا:
علامه مجلسی(رض) از کتاب عده الداعی نقل می کند که عمربن شعیب می گوید جدم از پیامبر بزرگوار اسلام شنید که
روزی حضرت جبرئیل بر من نازل شد درحالی که شادمان و خندان بود  بر من سلام کرد و من نیز جواب سلام  او را دادم و گفتم علیکم السلام یا جبرائیلجبرائیل(ع) عرض کرد همانا خداوند عزوجل هدیه ای برای تو فرستاده و آن کلماتی از گنجهای بهشت است که خدا به تو کرامت فرموده است. گفتم آ
سبط پیغمبر تویی یا مجتبیزاده حیدر تویی یا مجتبینور چشم فاطمه دخت نبیحامی مادر تویی یا مجتبیدر سپهر پر فروغ پنج تنچارمین اختر تویی یا مجتبیخوبی خوبان همه اندر تو جمعکان سیم و زر تویی یا مجتبیسرور اهل جوانان بهشتبر کریمان سر تویی یا مجتبیخانه ات را در به روی خلق بازاجود و اکبر تویی یا مجتبیبا فقیران حشر و نشرت بی نظیرلطف را مظهر تویی یا مجتبیچهره ات یادآور ختم رسلبا شکوه و فر تویی یا مجتبیدر شجاعت برتر از وصف و بیاناز یلان برتر تویی یا مجتبید
در ستایش سرور جوانان اهل بهشتسبط پیغمبر تویی یا مجتبیزاده حیدر تویی یا مجتبینور چشم فاطمه دخت نبیحامی مادر تویی یا مجتبیدر سپهر پر فروغ پنج تنچارمین اختر تویی یا مجتبیخوبی خوبان همه اندر تو جمعکان سیم و زر تویی یا مجتبیسرور اهل جوانان بهشتبر کریمان سر تویی یا مجتبیخانه ات را در به روی خلق بازاجود و اکبر تویی یا مجتبیبا فقیران حشر و نشرت بی نظیرلطف را مظهر تویی یا مجتبیچهره ات یادآور ختم رسلبا شکوه و فر تویی یا مجتبیدر شجاعت برتر از وصف و بی
کلمات فرج
لا إله إلا الله الحلیم الکریم لا إله إلا الله العلی العظیم سبحان الله رب السموات السبع و رب الأرضین السبع و ما فیهن و ما بینهن و ما تحتهن و رب العرش العظیم وَ الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعالَمِینَ و الصلاة على محمد و آله الطیبین‏

دعای یامن اظهر الجمیل
«یا من أظهر الجمیل و ستر القبیح و لم یهتک السّتر عنّى، یا کریم العفو، یا حسن التّجاوز، یا واسع المغفرة، یا باسط الیدین بالرّحمة، یا صاحب کلّ نجوى، و یا منتهى کلّ شکوى، یا کریم الص
عزیزم. رفتن تو را باور کرده ام. حالا فقط یک نفر را دوست دارم. علاقه ام از جنسی ست که خوشم می آید. گاهی از شنبه ها، به دیدنش می روم. تا حالا در مورد احساسم حرفی نزدم ولی خودش می داند. جنسی از دانستن که شک بردار نیست. عزیزم. به مرگ که فکر میکنم آجر های تراس خانه زیبایی شان بیشتر به چشم می آید. خطوطشان. سیاهی های پراکنده ای که نمی گذارد نارنجی صرف باشند. آجر ها من را یاد چهارخانه هایی که شکم موتور سوار های انقلاب را می پوشاند می اندازد. من دستم را دور یک
اصرار کردن و من گفتم نه الان لازم نیست انجامش بدیم، عجله ای نداریم، سر فرصت بسته بندی شون می کنم؛
راستش دلیل داشتم!
یکی اینکه تجربه کرده بودم تو کارهایی که من با یه وسواس خاصی انجامش میدم، دستپاچه ام می کنن،
یکی دیگه اینکه ممکن بود حتی برای کمک کردن بیان که به دلایل کاملا موجه دوست نداشتم کمکی دریافت کنم!
ولی باز به اصرار اونها و گفتن یه جمله که حالم رو دگرگون کرد، کوتاه اومدم و بسته بندی شون کردم، و حتی دلایلی که بهش اشاره کردم پیش اومد و من ب

این روزها در فضای مجازی پر شده از این تبلیغات سراسر مورد دار و مشکوک... و متاسفانه در شبکه های اجتماعی ایرانی هم دست به دست میشه و هیچ نظارتی روش نیست... بعضا توسط کانالهایی که خودشون رو انقلابی هم معرفی میکنن...! 

فال با اثر انگشت:
مستقیم از خود ماها به کمک نرم افزارهای اندرویدی برای تکمیل اطلاعات اشخاص استفاده میکنن... آخه اثر انگشت...!!!   هیچ کی هم شک نمیکنه...! 

چهره فرزندتون:
عکس خودتون به همراه همسر یا معشوقه تون رو بفرستین، ببینین بچه ت
عمر بن شعیب از پدرش او از جدش از پیامبر اکرم صلى‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم روایت کرده است فرمود:
یعنی: جبرئیل در حالی که خنده می کرد و خوشحال بود، از آسمان بر پیامبر صلى‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم فرمود: سلام بر تو ای جبرئیل!
گفت: خداوند عزیز و جلیل هدیه ای برایت فرستاده است.
فرمود: آن هدیه چیست ای جبرئیل!
گفت: کلماتی است همراه با گنج های عرش که خداوند تو را به واسطه آن کلمات تکریم نموده است.
فرمود: آنها چیست ای جبرئیل؟!
گفت: بگو .
(بِسْمِ اللَّهِ ال
                                      لا اله الا الله سبحان الصبور الستار
بسم الله الرحمن الرحیم
5=نماز امام  حسین امام سوم: 4 رکعت که در هر رکعت سوره حمد یک بارو  توحید  50 بار و در رکوع و بعد
رکوع و در سجده وبعد سجده هرکدام حمد یک بار وتوحید 10 بار خوانده شود

دعای امام سوم:اللهم انت الذی استجبت لادم و حواء ....

6= نماز امام سجاد امام چهارم: 4 رکعت که در هر رکعت حمد یک بار و توحید 100 بار خوانده شود

دعای امام چهارم:یا من اظهر الجمیل  وستر القبیح
فضیلت دعای یا من اظهر الجمیل...

عمر بن شعیب از پدرش او از جدش از پیامبر اکرم
صلى‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم
روایت کرده است فرمود:

یعنی: جبرئیل در حالی که خنده می کرد و خوشحال بود، از آسمان بر پیامبر
صلى‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم
فرمود: سلام بر تو ای جبرئیل!

گفت: خداوند عزیز و جلیل هدیه ای برایت فرستاده است.

فرمود: آن هدیه چیست ای جبرئیل!

گفت: کلماتی است همراه با گنج های عرش که خداوند تو را به واسطه آن کلمات تکریم نموده است.

فرمود: آنها چیست ای جبرئیل

تنبلی: یکی از بزرگترین دلایلی که دانشجویان از امتحان خودداری می کنند تنبلی است. و مطمعنا دانش آموزان باید حتما خود را به عدم تنبلی عادت دهند. که در مقالات بعدی راه کار های فراوانی را ارائه خواهیم نمود
عتماد به نفس: آن روی سکه برخی دانش آموزان بیش از حد به خود اطمینان دارند که از آن چیزهای ریز و درشتی که حساب می کنند غافل هستند. از این بابت حتما باید راهنماهایی برای ایشان در دوران دبیرستان چه بصورت خصوصی و یا در مدارس آنها را به مشکلات تحصیلی
انا لله وانا الیه راجعون

در گذر ایام و چرخش روزگار روز چهارشنبه97/11/24 روز عروج مردی است از عالم خاک به عالم افلاک و روز وصال به معبود حضرت حجت الاسلام علی زادسر جیرفتی است .که خدایش رحمت و در جوار رجمت واسعه خویش ماوایش دهد . مردی برخاسته از خانه ای کوچک و با روحی بلند که آوازه دوران خویش شد .کسی که با تلاش خود پله های رشد ومعنویت را سپری کرد تا حرفی برای دفاع از اسلام و مقام ولایت داشته باشد . پس از گذراندن آموزشهای کلاسیک وحوزوی در دوران  دفاع
اولاً که نام «مدیر» و مزایایِ مترتب بر اون رو که هر ماه تو فیش حقوقیتون دریافت می‌کنید، از کارِ من و امثالِ من دارید و الا که اظهر من الشمسه که نه تخصص، نه تجربه و نه حتی تعهدی در وجودتون هست که برای این پُست مناسب باشید. من اگه جایِ شما بودم، در چنین شرایطی، زبونمو کوتاه می‌کردم و دو دستی طرفِ مقابل رو میذاشتم رویِ سرم و یه کاری می‌کردم صداش در نیاد که گندِ کار من و ناشایستِ بودنم بلند شِه. منتهایِ مراتب، شما حتی در این خصوص هم ذره‌ای عقل و د
اولاً که نام «مدیر» و مزایایِ مترتب بر اون رو که هر ماه تو فیش حقوقیتون دریافت می‌کنید، از کارِ من و امثالِ من دارید و الا که اظهر من الشمسه که نه تخصص، نه تجربه و نه حتی تعهدی در وجودتون هست که برای این پُست مناسب باشید. من اگه جایِ شما بودم، در چنین شرایطی، زبونمو کوتاه می‌کردم و دو دستی طرفِ مقابل رو میذاشتم رویِ سرم و یه کاری می‌کردم صداش در نیاد که گندِ کار من و ناشایستِ بودنم بلند شِه. منتهایِ مراتب، شما حتی در این خصوص هم ذره‌ای عقل و د
با گسترش اینترنت و منابع قابل دسترس اطلاعات در زمینه سفر و معرفی اماکن مذهبی, تاریخی, گردشگری, سیاحتی و ...., بسیاری از افراد قبل از آغاز سفرشان حتما از طریق وب سایت و از روی نقشه محل مورد نظر را به خوبی بررسی مینمایند. چرا که قبل از آغاز سفرشان بتوانند یک برنامه ریزی دقیق و منظم برای هر چه بهتر برگزار شدن سفرشان داشته باشند.از اینرو وب سایت های گردشگری و معرفی چنین اماکنی همیشه در معرض دید کاربران آنلاین در هر کشوری بوده است.  دادن اطلاعاتی مان
   علی سراج  {سطح عالی}
بسم الله الرحمن الرحیم، و الحمد لله رب العالمین، و صلی الله علی محمد و آله الطاهرین.
قرآن ادبیات مخصوص به خود را دارد و باید آن را مبتنی بر ادبیاتی که خودش ایجاد کرده است فهمید. اهل بیت (ع) گاه تفسیری از قرآن بیان کرده‌اند، که با فهم لایه اظهر قرآن مقداری تفاوت دارد. ولی این فهم هم روشمند است، و می‌توان آن را از اهل بیت آموخت و در فهم قرآن از آن استفاده کرد.
یکی از این روش‌ها که با فهم عرفی فاصله فراوانی ندارد این است که ع
یک روز آفتابی.. انتخابات مجلس شورای اسلامی... اینجا قزوین!

بیاین یه کم حساب و کتاب کنیم در خصوص هزینه های مجلسی شدن یه کاندیدا تو یه شهر کوچیک...
نماینده هایی که به صورت جدی رقابت میکنن، معمولا این هزینه ها رو دارن...
حداقل شبی 2000 تا شام میدن.. با فرض شامی 20هزار تومان(کمترین قیمت)، این مورد 40میلیون تومان میشه.. با فرض 10 شب شام دادن، میشه 400تومان..
هزینه برگه ها و پوسترهای تبلیغاتی.. حدودا 100 میلیون(کمِ کمش)
میتینگ های انتخاباتی.. هر میتینگ 50تومن.. حد

تدوین شبکه های مجازی به منظور ایجاد کمپین های مهندسی شده  ی اجتماعی برای رصد کردن ورهبری ذائقه مردم  معمول می گردد.
نوعی تربیت غیر مستقیم برای تغییر ویا هویت پذیری اجتماعی که فاقد زیر ساخت فرهنگی ودینی و اقتصادی و اجتماعی وسیاسی است و از این رو بافت ها و سلول های باور فکری وفرهنگی مورد اصابت قرارمی گیرد.
شیوه های برده داری در هر زمان وعصری همراه با مقتضیات ان دوران متغیر است. و استعمارگران  نیز با مطالعه دقیق در احوال ملت ها و نیاز سنجی های
 * مصاحبه
با سلام وادب
استادابراهیم زاده در صورت صلاحدید درموارد ذیل توضیح و شرح لازم را ارائه نمایید
در مورد پی آمدهای مثبت پلورالیسم دینی، کدام است؟ آیا این پی آمدها در دین اسلام به دست نمی آید؟
تفاوت جامعه ی اسلامی با جامعه ای که در آن، پلورالیسم دینی پذیرفته شده است، چیست؟
بسم الله الرحمن الرحیم
باسلام و ارزوی سلامتی وتوفیق روز افزون
پلوآر بمعنای تکثر گرایی است
پلوآریزم دینی ، تکثر درنحوه ی اجرای  فرعیات است.  وگرنه خدا یکی است وهدف ان

1 -‌ انتخاب رنگ مناسب:انتخاب رنگ برای رنگ‌آمیزی ساختمان نخستین قسمت از کاری است که شما باید انجام بدهید و برای آن باید با انواع خواص رنگ‌ها تا حدی آشنا باشید. گاهی اوقات بعضی‌ها برای رنگ‌آمیزی منزلشان از سلیقه‌های شخصی یا مدهای روز استفاده می‌کنند در حالی که بازی با رنگ‌ها اگر از روی آگاهی نباشد فرد را در دراز‌مدت با مشکلات عمده‌ای مواجه خواهد کرد. در ایران، رنگ‌های سفید، توسی، آبی، استخوانی بیشترین استفاده را در رنگ‌آمیزی منازل
از نظر اسلام، حجاب بانوان، تنها پوشیدن اندام، بازوها، زیر گلو، بنا گوش و مواضع زینت و زیبایی نیست، بلکه ستر و پوشش، یک نوع فرهنگ دینی است که احکام ویژه خود را دارد.
همان گونه که بر مرد اجنبی نگاه به بدن زن نامحرم جایز نمی باشد، بر بانوان نیز واجب است اندام و نقاط زینتی خود را از مردان نامحرم بپوشانند.
البته مردها نیز حتی المقدور باید بدن خود را از زنان نامحرم بپوشانند، به ویژه اگر بدانند که زن ها به قصد لذت و یا ریبه به بدن آنان نگاه می کنند.(1)
طراحی سایت گردشگری
سفر در عصر حاضر به یکی از اجزای جدایی ناپذیر زندگی این روز های انسان تبدیل شده است. با پیشرفت علم و تکنولوژی و به ویژه ورود وسایل نقلیه حمل نقل مانند هواپیما و قطار و به ویژه وسایل حمل و نقل شخصی مانند خودرو ، این امکان برای همه فراهم شده است تا بتوانند به سفر بروند و از بودن در مناطق بکر و دیدنی در کنار خانواده و دوستان خود لذت ببرند.اما سفر کردن همیشه هم آسان نیست. جدا از هزینه های سفر کردن که خیلی از هزینه های اضافی به دلیل

171-مربوط به :بیانات در مراسم صبحگاه لشکر سیدالشهداء(ع) – 26/07/1377
عنوان فیش : جوان مؤمن انقلابی
متن فیش :
امروز که در جمع شما جوانان برومند انقلاب اسلامى هستم، براى من روز شیرین و خاطره‌انگیزى است و إن شاء اللّه خاطره‌اى ماندگار خواهد بود. ما به جوانانى مثل شما و به مجموعه‌اى مثل این مجموعه‌ى لشکر سرافراز، افتخار مى‌کنیم. از آن وقتى‌که این لشکر به عنوان تیپ فعالیت مى‌کرد و نیز از آن وقتى‌که تشکیلاتش به لشکر تبدیل شد، بنده با آن آشنا هستم. س
به نام خداوند متعال|سلام| شما می‌دانید که من مرد پست‌های بی‌مناسبت‌م| طی زندگی با فیش‌نگار جان به این رسیده‌ام که اگر از مطلبی خوشت آمد همان روز تنظیم کن برای انتشار؛ شاهد این تجربه نیز پنجاه و چند پست پیش‌نویس شده ای است که گویا دیگر انتشاراشان مزه نمی دهد! | از این رو وقتی این دو مطلب طولانی را مطالعه کردم که مال بیش از 15 سال پیش هست به نظرم رسید که برای شما خوبان به اشتراک بگذارم؛ ضرر نمی‌کنید اگر تا تهش را بخوانید!| راستی «آقاگل» و «شبا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها